سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

بیانیه کمیته آلمانی همبستگی برای ایران آزاد: استقبال از حکم جلب دادستانی کل فدرال آلمان علیه دیپلمات رژیم ایران اسدالله اسدی به‌خاطر توطئه حمله انفجاری درگردهمایی پاریس

0 50

توافق بعد از قتل‌های میکونوس در برلین

توسط رژیم ایران نقض شده است

درحادثه اخیرقتل تعداد بسیاری انسان درخاک اروپا

طراحی و مأموریت اجرای آن به صورت حرفه‌ای

ابلاغ شده بود

لزوم محکومیت این تلاش برای سوء قصد

از سوی دولت آلمان و اتحادیه اروپا

وفرستادن یک علامت روشن برای این رژیم تروریست

کمیته آلمانی همبستگی برای ایران آزاد (متشکل از نمایندگان مجلس فدرال و پارلمان‌های ایالتی در آلمان) به تأکید از تصمیم دادستانی کل فدرال آلمان در شهر کارلسروهه مبنی بر ورود به پرونده دیپلمات (رژیم) ایران اسدالله اسدی و صدور هم‌زمان یک حکم جلب علیه او استقبال می‌کند. این مأموریت جنایتکارانه حکومتی برای ارتکاب قتل علیه اعضای اپوزیسیون ایران که به‌صورت مسالمت‌آمیز در پاریس همراه با حامیان برجستهشان تجمع کرده بودند، پرونده‌یی است که قضاییه اروپا باید به آن بپردازد، باید اقدام مربوطه را ریشه‌یابی کند و دست‌اندرکاران این جنایت را به مجازات برساند.

اطلاعیه مطبوعاتی کمیته آلمانی

در تاریخ اول ژوئیه ۲۰۱۸، اسدالله اسدی، دیپلمات (رژیم) ایران، در حوالی شهر آشافنبورگ بر اساس یک حکم جلب اروپایی صادر شده توسط ادارات پیگرد جزایی بلژیک دستگیر شد.وی باید در ماه مارس سال ۲۰۱۸ به یک زن و شوهر ساکن شهر آنورس مأموریت داده باشد تا به یک حمله انفجاری در گردهمایی سالانه مخالفان (رژیم) ایران که تحت نام «ایران آزاد» در پاریس برگزار می‌شد، مبادرت ورزند. این حمله اما به یمن هشیاری ادارات ذیربط خنثی شد.

دادستانی کشور آلمان در تاریخ ۶ ژوئیه ۲۰۱۸ حکم جلبی را ازطریق قاضی تحقیق در دیوان عالی کشور علیه اسدالله اسدی از جمله به‌خاطر فعالیت‌هایش به‌عنوان مأمور سرویس مخفی رژیم ایران و به‌خاطر تبانی برای قتل به‌دست آورد.

اطلاعیه کمیته المانی همبستگی ایران آزاد

مهم‌تر از آن اکنون محکومیت این سوءقصد برنامه‌ریزی شده از سوی مراجع سیاسی است. دولت فدرال آلمان باید از ابعاد این سوء قصد طراحی‌شده آگاه باشد. با ارتکاب به این سوء قصد، رژیم تهران توافق انجام‌گرفته بعد از قتل‌های رستوران میکونوس در سال ۱۹۹۲ در برلین را مبنی بر این‌که این رژیم دست به ترور در خاک اروپا نخواهد زد نقض کرده است. در حادثه اخیر قتل تعداد بسیاری انسان طراحی و مأموریت اجرای آن بصورت حرفه‌ای ابلاغ شده بود.

ماخواستار محکومیت این تلاش برای سوء قصد از سوی دولت آلمان و هم‌چنین از سوی نماینده اتحادیه اروپا در امور خارجی هستیم تا یک علامت روشن برای رژیم تروریست (حاکم بر) تهران فرستاده شود.

اوتو برنهارد، رئیس کمیته آلمانی همبستگی برای ایران آزاد

عضو هیأت‌رئیسه بنیاد کنراد آدنائر

۱۷ ژوئیه ۲۰۱۸

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.