سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

بیانیه زندانی سیاسی ابوالقاسم فولادوند در بیست وهشتمین سالگرد قتل‌عام ۶۷ و محکومیت اعدام زندانیان سیاسی اهل سنت

0 33

خلیفه ارتجاع در آستانه قتل‌عامهای جنایتکارانه سال۶۷ و به‌موازات بی‌اعتنایی و بی‌مسئولیتی جوامع بین‌المللی و حقوق‌بشری با قتل‌عام برادران اهل سنت مان، لاشخور گونه چنگ و دندان نشان داد و بار دیگر علناً ثابت نمود که این رژیم ضحاک گونه فقط و فقط با ریختن خون پاک جوانان این مرز و بوم قادر به روزگذراندن می‌باشد. رژیمی که خلیفه‌اش با ۶۲ بار محکومیت نقض حقوق‌بشر و رئیس‌جمهور بنفشش با شعار اعتدال و امید به‌عنوان رئیس‌جمهور اعدام شهره جهانیان است و رکوردی دست نیافتنی در بین همه‌ی جلادان و دیکتاتورهای عالم دارد، و این جدای از جنایاتی است که با صدور تروریسم و گسیل گله وار پاسداران جهل و جنایت به سوریه و عراق و یمن و… دارد. گویا منافع اقتصادی حتی اگر آغشته به خون جوانان وطن باشد آن‌قدر نزد اصحاب مماشات ارزش دارد که باعث نمی‌شود دست از سیاست کثیف مماشات بردارند و با قطع حمایت از اخوندهای بنیادگرا، دنیا را به سمت صلح و دموکراسی و دوستی سوق دهند.

تا آنجا که به جوانان این مرز و بوم مربوط است با تقدیم ۱۲۰هزار شهید طی سالهای ۶۰ و رسم تابلوی ایستادگی در قتل‌عامهای ۶۷ راه مقابله با خلیفه ارتجاع یعنی خمینی جلاد را به همه ما نشان دادند و اینها در حالی بود که بقول اشرف شهیدان دنیا خبردار نشد در این دوران بر مردم و مقاومت ایران چه گذشت، ولی در حال حاضر به یمن راهبریهای مسعود و مریم و ایستادگی و رشادت و صدق و فدای اشرفیان و خلق حماسه‌هایی از اشرف تا لیبرتی نقشه‌ی مسیر را برای هر ایرانی آزاده رسم کرده‌اند که تنها راه رسیدن به صلح و آزادی و ابادی، سرنگون کردن خلیفه خونریز ارتجاع است و تنها مسیر رسیدن به آن، همانا مقاومت است و مقاومت. همان‌گونه که شهرام و ابوبکر و مصطفی و دیگر برادران اهل سنت‌مان تا آخرین لحظه سرتا پای حکومت تروریستی آخوندی و تهدید و ارعاب آن را به سخره گرفتند و با افتخار بر طنابهای دار بوسه زدند.

به ضحاک زمان، خلیفه ارتجاع و پدر خوانده تروریسم می‌گویم اگر تو احساس میکنی با ریختن خون جوانان وطن به خلافت ننگ‌آلود خود ادامه میدهی، من ایمان راسخ دارم که همین خونها و عزم و رزم اشرفیان و اشرف‌نشانان و دیگر جوانان این زیباترین وطن تو را مانند خمینی جلاد در حضیض ذلت به زباله‌دان تاریخ خواهند انداخت. حال اگر تو باز هم خون می‌خواهی و یا اگر می‌خواهی به انفرادی بیندازی آن‌گونه که با برادرانم صالح و محمدعلی و افشین کردی و یا هر ترفند دیگری در دست داری، بسم الله نه از اعدام و انفرادی و نه از تهدید و ارعاب خانواده‌ام هیچگونه واهمه‌یی ندارم و می‌گویم بیا بیا بیا.

و از جامعه بین‌الملل و حقوق‌بشری نیز خواهان ارجاع پرونده این جانیان قرن و به‌خصوص آمران و عاملان قتل‌عام ۶۷ و اعدامهای وحشیانه اخیر برادران اهل سنتم را به شورای امنیت و تشکیل دادگاه ویژه جنایات بین‌المللی جنایی می‌باشم.

مرگ بر اصل ولایت فقیه

زنده باد آزادی

برقرار و پیروز باد ارتش آزادیبخش ملی ایران

درود بر رجوی

قتلگاه و زندان رجایی شهر. ابوالقاسم فولادوند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.