سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

بیانیه حمایت اتحادیه بین المللی کارگران صنعتی انگلستان از اعتصابات در ایران

0 28

بیانیه همبستگی اتحادیه بین المللی کارگران صنعتی انگلستان با اعتصابات در ایران. 

اتحادیه بین المللی کارگران صنعتی انگلستان (آی دبلیو دبلیو)IWW که برای حقوق کارگران فعالیت میکند،‌ همبستگی خود را با رانندگان ایرانی کامیون‌ها که در حال حاضر اعتصاب آنها بر علیه دولت ( ایران ) در جریان است اعلام می‌کند. این اتحادیه گزارش‌های زیر را در رابطه با آخرین سری اقدامات کامیونداران و سایر کارگران در داخل ایران از داخل کشور دریافت کرده است:

رانندگان کامیون پرتلاش ایران در چهارمین دور اعتصابات شان که از روز پنجشنبه اول نوامبر (۱۰ آبان) آغاز شده است خواستار آزادی همکاران دستگیر شده خود و اعتراص نسبت به افزایش قیمت قطعات یدکی شدند.

همچنین این اتحادیه از مغازه داران و بازار که در شهرهای تهران، اصفهان، مشهد، تبریز، شیراز، کرمان، نورآباد در استان لرستان، بابل، گرگان، ملارد، سقز و بانه اعتصاب کرده‌اند و نسبت به افزایش قیمت‌ها و تورم ناگهانی اعتراض کرده‌اند حمایت کرد.

اتحادیه بین المللی کارگران صنعتی انگلستان (آی دبلیو دبلیو)IWW‌، ضمن حمایت از خواست اعتصابیون در ایران، همه سازمان‌های کارگری را فرا خواند تا پایمال کردن حقوق اساسی کارگران در ایران را محکوم کنند. این اتحادیه به آزادی فوری و بدون قید و شرط همه کارگران و رانندگان کامیون فراخوان داد که در جریان اعتصاب‌ها دستگیر شده‌اند و از دیکتاتوری حاکم بر ایران خواست، به حقوق اولیه کارگران و تمام قوانین بین المللی کار احترام بگذارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.