به‌آتش کشیدن پایگاه بسیج و بنر خامنه‌ای جلاد و اقدامات تعرضی توسط کانون‌های شورشی در داخل میهن اشغالی

12
خامنه ایی - به آتش کشیدن بنر خامنه ای

یک پایگاه بسیج ضد مردمی در رامهرمز توسط جوانان قیام آفرین به آتش کشیده شد.

یک بنر خامنه‌ای جلاد توسط جوانان قیام آفرین در پردیس به آتش کشیده شد.

جمعی از جوانان قیام آفرین در شیراز دوشنبه شب به ۵ آخوند حکومتی حمله کرده و آنها را گوشمالی دادند.

کارگران شرکت نیشکر هفت‌تپه در اعتراض به پرداخت نشدن دستمزد خود از صبح چهارشنبه در محل کارخانه اعتصاب کردند و درهای ورود و خروج این شرکت را بستند. سپس کارگران بخش کشاورزی این شرکت با تراکتور های خود دروازه یارد شمالی شرکت را بستند و مانع ورود و خروج شدند.

کارگران ماشین‌سازی تبریز روز چهارشنبه در اعتراض به پرداخت نشدن حقوق و رکود حاکم بر این کارخانه اعتصاب کردند.

اعتصاب کارگران کارخانه روغن نباتی جهان زنجان همچنان ادامه دارد. این کارگران در اعتراض به پرداخت نشدن ماه ها حقوق و حق بیمه از هفته قبل اعتصاب کرده اند.

کارگران راه آهن اصفهان برای چندمین روز متوالی در اعتراض به پرداخت نشدن ۴ ماه حقوقشان اعتصاب کردند.

جمعی از کارگران شرکت تراورس راه آهن مراغه روز سه شنبه در اعتراض به پرداخت نشدن ۴ماه حقوق و بیمه خود دست به تجمع زدند.

کارگران شرکت تراورس راه‌آهن ناحیه دورود دهمین روز اعتصاب خود را پشت سر گذاشتند. این کارگران در اعتراض به پرداخت نشدن۳ماه حقوق و ۴ماه حق بیمه خود دست به اعتصاب زده اند.

جمعی از کارگران شهرداری یاسوج در اعتراض به پرداخت نشدن مطالبات خود در مقابل شورای قلابی شهر تجمع کردند.

کارگران کارخانه کیان‌کرد در هیجدهمین روز اعتصاب نامحدودشان در اعتراض به پرداخت نشدن ۶ ماه حقوق و۳ سال عیدی خود، مقابل فرمانداری ملایر تجمع کردند.

جمعی از مردم محروم و ستمدیده شهرستان رامیان در اعتراض به عدم رسیدگی کارگزاران رژیم به مشکلات مردم؛ در برابر فرمانداری این شهرستان دست به تجمع زدند. ماموران امنیتی ورودی های ساختمان فرمانداری رامیان را بستند.

روز سه شنبه کارگران کاشی نیلو در نجف آباد؛ در اعتراض به پرداخت نشدن ۲۸ ماه حقوق خود؛ در برابر اداره کار این شهرستان تجمع کردند

روز چهارشنبه جمعی از مهندسان کرج، در اعتراض به پرداخت نشدن مطالبات پروژه های عمرانی خود که برای شهرداری کرج انجام داده بودند، در مقابل شورای قلابی شهر تجمع کردند.

گروهی از تراکتورداران هادیشهر(جلفا) در اعتراض به قطع سهمیه گازوییل و مشکلات معیشتی خود دست به تجمع اعتراضی زدند.

روز سه شنبه ۱۰ بهمن ماه ، مردمی که بدلیل بارش سنگین برف و بسته شدن باندهای فرودگاه ،برای ۷۲ تا ۹۶ ساعت در فرودگاه موسوم به خمینی سرگردان بودند ، به تاخیر پروازها و عدم حضور کارگزاران رژیم برای پاسخگویی به مشکلاتشان، اعتراض کردند.

نیروهای سرکوبگر رژیم در وحشت از تجمع اعلام شده بازنشستگان در مقابل مجلس ارتجاع، راههای ورودی به مجلس رژیم را بستند تا مانع از شکل گیری هرگونه حرکت اعتراضی شوند

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here