سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

«بنیاد خانواده سحر»(مسعودخدابنده) از سرپل‌های اطلاعاتی وزارت اطلاعات

10 40

«بنیاد خانواده سحر»(مسعودخدابنده) از سرپل‌های جاسوسی و اطلاعاتی وزارت اطلاعات

افشاگری‌های مقاومت ایران که اخیراً در سایت ایران افشاگر منتشر شد، فاش ساخت که جاسوسخانه رژیم در کشور آلبانی، زیر نظر یک مأمور اطلاعات بنام غلامحسین محمدنیا که با پوش دیپلماتیک و عنوان سفیر به این کشور اعزام‌شده است، فعالیت‌های جاسوسی و اطلاعاتی علیه مجاهدین را هدایت و برنامه‌ریزی کرده است.

چند ماه قبل از این، سایت پوششی وزارت اطلاعات موسوم به بنیاد سحر-مسعودخدابنده (۲۹ اسفند ۹۵) نوشت: «بنیاد خانواده سحر، بعد از یک وقفه ۶ ماهه از زمان خروج کامل نیروهای سازمان مجاهدین خلق از عراق مجدداً فعالیت خود را در جهت اطلاع‌رسانی به خانواده‌ها آغاز می‌نماید» و طی ماه‌های اخیر، این ارگان فعالیت‌هایش را علیه مجاهدین مستقر در آلبانی متمرکز کرده است.

سوابق این ارگان پوششی چیست؟

پس از انحلال خروجی تحت کنترل نیروهای آمریکایی (تیف)، رژیم تعدادی از مزدورانش را به سردمداری مسعود خدابنده به عراق اعزام کرد تا با سوءاستفاده از مشکلات و نیازهای مالی و حقوقی نفرات خروجی از تیف، آن‌ها را شناسایی کرده و به استخدام وزارت اطلاعات دربیاورند و آن‌ها را برای فعالیت‌های جاسوسی علیه مجاهدین، مورداستفاده قرار دهند. در بهمن‌ماه سال ۸۶ سفارت رژیم در بغداد به راه‌اندازی شعبه اطلاعات آخوندی با پوشش «یک سازمان غیردولتی مدافع حقوق بشر» به‌نام «بنیاد خانواده سحر» مسعود خدابنده در شهر خالص در نزدیکی اشرف مبادرت کرد. وزارت اطلاعات همچنین برای اعزام مزدوران استخدامی به اروپا، شعبه‌ای در جنب کنسولگری رژیم در اربیل دایر کرد. مسعود خدابنده که این تشکل پوششی زیر نظر وی هدایت می‌شود، خود را «مشاور دولت مالکی در امور ضد تروریسم» معرفی می‌کرد . او همچنین در مصاحبه با بعضی رسانه‌ها خودش را «مشاور وزارت دفاع عراق پیرامون مسائل مجاهدین و اشرف» معرفی کرده است . وی همراه با بتول سلطانی در یک رابطه تنگاتنگ با سفارت رژیم در عراق و نیروی تروریستی قدس، فعالیت‌های اطلاعاتی علیه مجاهدین در عراق را با به‌کارگیری مستخدمین جدید گشتاپوی آخوندی هدایت می‌کرد. بلافاصله پس از حمله به اشرف در ۱۰ شهریور ۹۲ که منجر به شهادت ۵۲ مجاهد خلق و به گروگان گرفتن ۷ مجاهد دیگر شد، این جنایتکاران که تصور می‌کردند همه مجاهدین مستقر در اشرف قتل‌عام شده و هیچ‌گونه سند و مدرک و عکس و فیلمی از این جنایت موجود نیست؛ در سایت بنیاد سحر ناخواسته عاملین و آمرین این جنایت را لو داده و نوشتند: «…. هشدار داده بودیم که جان [مجاهدین] در عراق در معرض خطر جدی است… به دنبال اخطارها و هشدارهای مکرر دولت عراق مبنی بر تخلیه پادگان اشرف و باز پس دادن آن به صاحبان اصلی‌اش، نهایتاً شب گذشته نیروهای عراقی با مجوز قانونی از مراجع قضائی و بااطلاع قبلی، اقدام به وارد شدن به این پادگان که [مجاهدین] همچنان به‌صورت غیرقانونی اصرار بر حفظ آن دارد نمودند. ورود نیروهای عراقی با مقاومت افراد… درون پادگان روبرو گردید که درنتیجه درگیری به وجود آمد و تعدادی کشته و زخمی شدند» .

با این سابقه در خدمت‌رسانی به ماشین کشتار این رژیم وحشی، حال پس از انتقال امن مجاهدین از لیبرتی به آلبانی، این مزدوران با همان عنوان، می‌خواهند در آلبانی به امداد رژیم بشتابند. چراکه با این انتقال، رژیم و نیروی تروریستی قدس «فرصت» واردکردن ضربه نابودکننده علیه مجاهدین را ازدست‌داده است. رژیم ضمن اعتراف به شکست در توطئه نابودی مجاهدین، ترس و وحشت خود از این نیروی سازمان‌یافته را این‌گونه بیان کرده است: «تا زمانی که این گروه و اعضای آن در خاک عراق بودند، سپاه و نیروهای امنیتی فرصتی برای حل‌وفصل این منازعه را داشتند و هم‌اکنون این فرصت چشم‌انداز خود را از دست داد… این غفلت حال سرباز کرده و نشان می‌دهد که این گروه [مجاهدین] دست بازتری در تحولات میدانی خواهد داشت… این گروه تجارب بسیاری در بسیج و سازمان‌دهی داشته و بالقوه می‌تواند تهدید امنیتی برای کشور باشد». حرف اصلی را پاسدار جواد منصوری اولین سرکرده سپاه پاسداران به زبان آورد و گفت: «خطر [مجاهدین] در دوره کنونی خطرناک‌تر از زمان اوایل انقلاب است» .

بنابراین وزارت اطلاعات در یک واکنش هراسان، همه مزدوران داخل و خارج کشور خود ازجمله «بنیاد سحر» مسعود خدابنده را بسیج کرده است و تلاش می‌کند با جذب بریده و طعمه پروری، بخت خود را برای هزارمین بار بیازماید. در تاریخ ۵ اردیبهشت ۹۶ سایت‌های مقاومت طی سندی از اقدامات لانه جاسوسی رژیم در آلبانی، پرده برداشتند. بر اساس این وقایع، تعدادی از مأموران اطلاعات آخوندی در آلبانی که در ارتباط با سفارت رژیم در آن کشور، علیه مجاهدین مشغول جاسوسی و لجن پراکنی بودند، افشا گردیدند. ازجمله اقداماتی که سفارت رژیم از افراد استخدامی خواسته است علیه مجاهدین انجام بدهند، باز کردن فیس‌بوک و سایت با اسم مستعار، کارهای اطلاعاتی در مورد مجاهدین و نوشتن مطلب علیه سازمان بوده است. هرگونه کمک مالی به آن‌ها نیز منوط به انجام فعالیت علیه مجاهدین است. همچنین شرط قبول درخواست افراد برای برگشت به زیر حاکمیت آخوندها، انجام کارهای اطلاعاتی و جاسوسی یا شرکت در شیطان سازی علیه مجاهدین با نوشتن مقالات و خاطرات جعلی تحت نام «جداشده» است.

یادآوری می‌کنیم که در تحقیقات کمیته پارلمانی بریتانیا برای آزادی ایران به ریاست لرد کوربت (لینک به منبع) و گزارش مشترک پنتاگون و بخش تحقیقات ایالات‌متحده و کتابخانه کنگره منتشرشده در دی‌ماه سال ۹۱، مسعود خدابنده و سینگلتون به‌عنوان مأموران وزارت اطلاعات شناسایی و معرفی‌شده‌اند (لینک به منبع). مسعود خدابنده بارها برای گرفتن دستورالعمل‌های جدید به تهران رفته و مستقیماً در مرکز کشتار و ترور و شکنجه نسبت به شرایط جدید توجیه شده که با اطلاعات جزیی و مسیر رفتن و شماره و شرکت هواپیمایی که به ایران رفته توسط مجاهدین افشا گردیده است.  (لینک به منبع)

مسعود خدابنده برای زمینه‌سازی و ارائه مشاوره به «مالکی دست‌نشانده خامنه‌ای» به‌منظور کشتار و قتل‌عام اشرفی‌ها بارها به عراق سفر کرد و با فرماندهان جوخه‌های مرگ مالکی و سرکرده‌های نیروی تروریستی قدس در عراق دیدار و گفتگو کرد.

مأمور مسعود خدابنده و عدنان شهمانی از فرماندهان نیروی تروریستی قدس در عراق

FIle Pdfسند PDF «بنیاد خانواده سحر» از سرپل‌های جاسوسی و اطلاعاتی وزارت اطلاعات

لینک های مرتبط

۱- اطلاعیه سازمان در رابطه با سفارت رژیم درآلبانی

۲- افشاگری تشبثات کثیف وزارت اطلاعات آخوندها در لانه جاسوسی آلبانی

۳- افشاگری محمدجواد نوروزی

۴ -افشای مزدوران مسعود خدابنده، ابراهیم خدابنده و ان سینگلتون

۵- چگونه وزارت اطلاعات از میان خائنین، جاسوس استخدام می‌کند؟

۶-ایجاد ایستگاه اطلاعاتی در سفارت رژیم در آلبانی علیه مجاهدان اشرفی و ساکنان لیبرتی

10 نظرات
 1. پروانه می گوید

  درورد بر دست اندرکاران سایت افشاگر
  این اراذل و اوباش وزارت بد نام رژیم آخوندی را هر بیشتر بایستی افشاکرد شیطان بنده که گاو پیشانی سفیدی است که آدم وعالم او را در رذالت وپستی و خیانت بخوبی میشناسند .
  بله وقتی رژیم پوسیده که بعد از انتخابات زهر شقه را نیز نوش جان کرده دستش به مجاهدین نمی رسد مشخص است که از مشتی خود فروخته و خائن استفاده میکند .
  دست مریزاد به شما
  هر چه بیشتر این مزدوران را افشا کنید

 2. parasto می گوید

  روز حسابرسی این خائنین به مردم دیر نیست این مزدور کاسه لیس وزارت اطلاعات عنصر بدنام شناخته شداه ایی است لعنت خدا بر اینها که برای اضافه کردن عمر رزیم تلاش میکنند

 3. Hoory می گوید

  آشغال هایی مثل این عنصر پلید آخوندی با رزیم که بزودی در زباله دادن تاریخ خواهند رفت ننگ و نفرین بر ش باد

 4. peimaneh می گوید

  این پدیده خائن از ترس سرنگونی رژیم نمیداند چه خاکی بر سر بریزد اگر خائنین و همدستان حکومت فاشیستی و نازیستها توانستند از دادگاه و محاکمه فرار کنند این و برادر کثیف و خائنش هم می توانندشیطان بنده ها را هم از سرنوشت محتومشان گریزی نیست

 5. رها می گوید

  با سلام و درود به مسئولین سایت افشاگر
  واقعیت این است که این اراذل واوباش و جیره خواران وزارت اطلاعات آخوندنی به نظرم نیازی به پاسخگویی ندارند اینها که دستشان نزد مردم شریف و هر ایرانی .
  شریف وآزاده ای روشده است .بطور خاص این مسعود خدابنده مفلوک و وا مانده .
  بگذارید این وامانده ها هر چه میخواهند ( با پوزش از شما) هر چه میخواهند واق واق کنند و زوزه بکشند.
  .وقت خودتان را صرف این جانوران نکنید وقت شما ارزشش بیشتر از این چیزهاست.

 6. خانباباخان می گوید

  با سلام بر افشاگران
  این بنیاد جهل ضربه ی که از حجرت مجاهدان شرف و عزت مردم ایران خورده بود بعد از شش ماه تازه بخود آمده است ولی عوارض این ضربه را هم باید بپردازند … موج گرفتگی است که کلی سرگیجه و بالا آوردن و دوباره زمین گیر شدن همه اینها

 7. neda می گوید

  با سلام و درود به شما مسئولین سایت افشاگر
  جیره خواران وزارت اطلاعات آخوندنی به نظرم نیازی به پاسخگویی ندارند اینها که دستشان نزد مردم شریف و هر ایرانی .
  آزاده ای روشده است .بطور خاص این مسعود خدابنده مفلوک و وا مانده .
  بگذارید این وامانده ها هر چه میخواهند واق واق کنند و زوزه بکشند.
  .وقت خودتان را صرف این جانوران نکنید وقت شما ارزشش بیشتر از این چیزهاست.

 8. rahelinia می گوید

  آشغال هایی مثل این عنصر پلید آخوندی با رزیم که بزودی در زباله دادن تاریخ خواهند رفت ننگ و نفرین بر ش باد

 9. gamar می گوید

  روز حسابرسی این خائنین به مردم دیر نیست این مزدور کاسه لیس وزارت اطلاعات عنصر بدنام شناخته شداه ایی است لعنت خدا بر اینها که برای اضافه کردن عمر
  رزیم تلاش میکنند ولی کور خواندند تا کنون جز افشاگری مزدوری خودشان کاری نتوانستند بکنند و نخواهند توانست

 10. alias می گوید

  درود بر شما افشاگران
  این اراذل و اوباش وزارت بد نام رژیم آخوندی را هر بیشتر بایستی افشاکرد شیطان بنده که گاو پیشانی سفیدی است که آدم وعالم او را در رذالت وپستی و خیانت بخوبی میشناسند .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.