سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

بسیج مهره‌های اطلاعاتی رژیم برای مقابله با استقبال اجتماعی از مجاهدین

0 4

با اوجگیری جنبش دادخواهیِ قتل‌عام ۳۰هزار زندانی سیاسی در سال ۶۷ و مفتضح شدن فیلمسازیهای حکومتی و سفارشی خامنه‌ای، رسانه‌های حکومتی گزارشی از نشست بررسی بازنمایی چهره مجاهدین در سریالهای تلویزیونی، منتشر کرده‌اند که حاکی از بسیج مهره‌های اطلاعاتی رژیم برای مقابله با استقبال اجتماعی از مجاهدین است.

یک رسانه حکومتی در گزارش خود از این نشست می‌نویسد: محمد صادق کوشکی با طرح این سؤال که چه لزومی دارد به مجموعه‌یی مانند سازمان مجاهدین خلق در تلویزیون پرداخته شود، گفت: تقریباً در برنامه‌های صدا و سیما خیلی کم به این سازمان پرداخته شده است وی با بیان این‌که در دهه هفتاد سیاست این بود که اسم این سازمان در رسانه‌ها برده نشود، گفت: ما باید در مورد سازمان مجاهدین خلق آن‌قدر اطلاعات به مردم می‌دادیم که در مورد اعدام‌های سال ۶۷ کسی شبهه اعدام نمی‌داشت.

این مهره اطلاعاتی که از بازجویان کهنه کار رژیم است، گفت: بر اساس تحقیقاتی که انجام شده است از سال ۱۳۸۰ تا سال ۱۳۸۶ اعدام‌های سال ۶۷ جزو چهار شبهه رایج در کل دانشگاههای ایران بوده است در حالی که در آن سال‌ها به هیچ‌وجه این شبهه در میان مردم جامعه مطرح نبود و این‌که این شبهه امسال مطرح شد هوشمندانه بود زیرا نسلی که آن زمان دانشجو بود و امروز طبقه متوسط را تشکیل می‌داد شبهه‌ای را می‌شنید که در آن سال‌ها در ذهنش تثبیت کرده بودند و این طور نبود که تیری در تاریکی بیندازند.

کوشکی مهره اطلاعاتی رژیم افزود: همان کسانی که در سال‌های ۸۰ تا ۸۶ این شبهه را در میان دانشجویان مطرح می‌کردند امسال هم آن را در بحث انتخابات مطرح کردند.

فضیحت فیلم‌سازی رژیم علیه مجاهدین برای مقابله با جنیش دادخواهی و استقبال جوانان از مجاهدین به حدی است که ولی‌فقیه ارتجاع چندی پیش مجبور شد ضمن دیدار با تولیدکنندگان فیلم حکومتی ماجرای نیمروز، نقش خود را در فیلم‌سازی علیه مجاهدین برملا کند.

یک رسانه حکومتی دیگر در گزارش خود از نشست مهره‌های اطلاعاتی حکومت آخوندی که در قالب یک اقدام کارشناسی برگزار شده است، می‌نویسد: محمدرضا خوشرو در جایگاه دبیر علمی این نشست گفت: ما یک مشکلی داشتیم که نسل جوان ما (سازمان مجاهدین) را کمتر می‌شناختند و با افکار و عملکردشان آشنایی نداشتند و به همین خاطر ما آسیب‌هایی را از این بابت دیده‌ایم که در جریان فتنه ۸۸جوانی که به نتیجه انتخابات اعتراض دارد، ناگهان سر از اردوگاه اشرف در می‌آورد.

خوشرو علت گرایش جوانان به (مجاهدین) را به‌دلیل عدم شناخت این سازمان دانست و گفت: کار کردن در رابطه با شناساندن (مجاهدین) بسیار ضروری و مهم است.

این رسانه حکومتی با نقل اظهارات کوشکی مهره اطلاعاتی رژیم در مورد فضیحت فیلمسازیهای قبلی رژیم که جعلیات آن حتی در درون رژیم هم اعتراضاتی را برانگیخت، می‌نویسد: کوشکی اظهار داشت: اگر کسی به هر دلیلی به سازمان مجاهدین پرداخت باید واقع نمایی کند و توالی تاریخی را رعایت کند و اگر می‌خواهیم در رابطه با سازمان فیلم بسازیم هر چقدر که اتفاقات تاریخی دقیق‌تر ساخته شود باور پذیری کار بالاتر می‌رود.

خبرگزاری حکومتی رسا، سپس با ذکر اظهارات یکی از کارگردانان رژیم که در جریان فیلمسازی، بر سر وارد کردن مطالب مجعول و فحاشی کردن علیه مجاهدین، با سرکردگان امنیتی خامنه‌ای دچار اختلاف شده است، می‌نویسد: کارگردان فیلم نفس افزود: سازمان (مجاهدین) هواداران زیادی بعد از انقلاب پیدا کرد… من در این فیلم فحش به سازمان مجاهدین خلق ندادم ولی توقع ارگانهای امنیتی این بود که من فحش به مجاهدین بدهم و می‌گویند تو طرفدار مجاهدین بودی.

وی افزود: خیلی از افراد حتی در سطح حکومتی با این شعارهای ظاهر فریب کار خود را پیش می‌برند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.