سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

بزرگداشت شهیدان سربه دار درسی امین سالگرد قتل عام ۳۰ هزار زندانی سیاسی

0 27

به‌مناسبت سی‌امین سالگرد قتل عام ۳۰ هزار زندانی سیاسی در سال ۶۷، گردهمایی سراسی جوامع ایرانیان در خارج کشور با حضور خانم مریم رجوی، رئیس جمهور برگزیده مقاومت و با شرکت و سخنرانی شخصیت‌هایی از کشورهای مختلف جهان، برگزار شد.

در گردهمایی سراسری جوامع ایرانیان که با ارتباط زنده از ۲۰ شهر اروپا و آمریکای شمالی از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد، شرکت‌کنندگان و سخنرانان و شاهدان قتل عام و جنایات رژیم، از کشورهای فرانسه، آلمان، انگلستان، هلند، سوئد، نروژ، دانمارک، فنلاند، سوییس، ایتالیا، بلژیک، اتریش، رومانی و کانادا، ضمن گرامیداشت یاد شهیدان قتل عام ۶۷ و تجدید پیمان با آنها، بر حمایت خود از قیام مردم بپاخاسته در سراسر ایران تأکید کردند. آنها جامعه جهانی را به اتخاذ سیاستی قاطع در قبال رژیم آخوندی و حسابرسی از آن به‌خاطر جنایاتش علیه مردم ایران و قیام‌کنندگان و به‌خاطر اعمال و توطئه‌های تروریستی و جاسوسی علیه مقاومت ایران در کشورهای اروپایی و آمریکا فراخواندند.

در پایتخت آلمان جوامع ایرانیان آزاده و پشتیبانان مقاومت ایران همزمان با گردهمایی جوامع ایرانیان در نقاط مختلف جهان تظاهراتی در میدان براندنبورگ برلین برگزار کردند.

برای مطالعه بیشتر اینجا را کلیک کنید 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.