سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

الجزیره انگلیسی و کانال ۴ انگلیس علیه مجاهدین توسط رژیم

0 58

برنامه های الجزیره انگلیسی و کانال ۴ انگلیس علیه مجاهدین توسط رژیم برنامه ریزی شده بود

اعتراف وزیرخارجه آخوندها و سفیر رژیم در لندن: برنامه های الجزیره انگلیسی و کانال ۴ انگلیس علیه مجاهدین توسط رژیم برنامه ریزی شده بود

بعد از کارزار کثیف چند هفته ای خدمتگزاران و مزدوران رژیم آخوندی تحت عنوان خبرنگاران کانال ۴ انگلیس و الجزیره انگلیسی علیه مجاهدین، ظریف وزیر خارجه فاشیسم دینی حاکم بر ایران و بعیدی نژاد سفیر رژیم در انگلیس پرده ها را کنار زدند و معلوم شد گانگستربازی‌ در اطراف محل اقامت مجاهدین در آلبانی (افشا شده در اطلاعیه‌های کمیسیون امنیت در ۲۵مرداد و ۱۱شهریور) و لجن‌پراکنی کانال۴ (۱۵ شهریور) و الجزیره انگلیسی (۲۵ شهریور) تماماً ”به‌فرموده“ رژیم آخوندها انجام شده است. همچنین اثبات شد اکاذیب این برنامه‌های سفارشی صرفاً تکرار مبتذل دعاوی آخوندی علیه مقاومت ایران و فرار به جلو برای منحرف کردن اذهان از فضیحت سایبری رژیم و بسته شدن حسابهای دروغ پراکنی آن بوده است. در سالهای ۲۰۰۲ و ۲۰۰۳ همین رژیم کثیف از طریق مزدوران و خبرنگارانی که استخدام کرده بود ادعا میکرد تسلیحات کشتار جمعی عراق در قرارگاههای مجاهدین پنهان شده است. هدف، منحرف کردن اذهان از افشای تأسیسات پنهان اتمی رژیم توسط مقاومت ایران بود.

اکنون در زمینه سایبری خبرگزاری حکومتی ایسنا در ۲۵ شهریور۱۳۹۷ به نقل از بعیدی نژاد سفیر رژیم در لندن مینویسد: «زمان کوتاهی پس از آن که آقای دکتر ظریف به واقعیت تلخ وجود شبکه گسترده تولید و تکثیر توئیت های جعلی اشاره کردند، کانال چهار انگلیس و شبکه الجزیره برنامه های مستندی پخش کردند که چهره پنهان این واقعیت تلخ را افشا کرد». وی با ذکر اینکه سازمان مجاهدین ”با بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی‌های اطلاعاتی روزانه میلیون ها پیام در قالب هشتگ های براندازانه“ تولید میکند از توئیتر خواست ”به درخواست رسمی دکتر ظریف برای بستن حساب های جعلی که اقدام به ارسال هشتگ های براندازنده علیه ایران می کنند، اقدام کند“».

ساعتی قبل در همین روز ظریف در توییتی با اشاره به برنامه الجزیره انگلیسی خواستار تعطیلی حسابهای هواداران مقاومت شد. مضحک اینکه نماینده بی‌شرم رژیمی که ۸۰میلیون ایرانی را از شبکه های اجتماعی محروم کرده، دستورالعمل ابلهانه بستن حسابهای اینترنتی مخالفان را صادر میکند که وحشت رژیم را از بالا گرفتن قیام مردم همزمان با تشدید تحریمها برملا میکند.

در ۳۰ مرداد، فیسبوک و توئیتر صدها حساب دروغ پراکنی اینترنتی رژیم را بستند. در ۷ شهریور رویتر فاش کرد: «عملیات نفوذ اینترنتی رژیم ایران بزرگتر، مستمر و جهانی می شود.این عملیات برای هدف قراردادنٍ کاربران اینترنت در سراسر جهان به طور قابل توجهی بزرگتر از آن چیزی است که قبلاً فکر میشد…».

متعاقباً جواد ظریف برای سرپوش گذاشتن بر این فضیحت بزرگ اعلام کرد «بیشترین حضور در توییتر از سوی کسانی است که با ما رابطه خوبی ندارند و بیشتر از خارج هدایت می‌شود، مخصوصاً از سعودی و آمریکا».. وزیر خارجه آخوندها افزود: «تعجب می‌کنم این شرکت‌ها حساب‌های برخی از کاربران ایرانی را بستند، ولی این حساب‌های فیک و ربات‌هایی که کاملاً هم مشخص است که هدایت شده‌اند، آزادانه فعالیت می‌کنند» (وبسایت حکومتی خبر آن لاین ۹شهریور).

در روز ۱۵ شهریور کانال ۴ انگلیس که مخفیانه از محل اقامت مجاهدین فیلمبرداری کرده و عکسها و فیلمها را به مأموران اطلاعات منتقل کرده بود، برنامه سفارشی را پخش و ادعا کرد سازمان مجاهدین در آلبانی ”جعل کنندگان اینترنتی“ هستند.

ده روز بعد در ۲۵ شهریور الجزیره انگلیسی با به خدمت گرفتن مهره های سوخته مانند تریتا پارسی و همدستش آزاده معاونی و بریده مزدورانی که در کانال ۴ هم ظاهر شده بودند، مدعی شد از پایان ۲۰۱۷ مجاهدین از طریق هش تگ هایی که خواهان تغییر رژیم بودند دیدگاهها را در رسانه های اصلی تغییر دادند…. اما مجاهدین خلق هر چند ”دوستانی قدرتمند“ در خارج دارند اما از ”هیچ حمایتی“ در ایران برخوردار نیستند.

از این پیشتر، مجاهدین در نامه های ۱۰ و ۱۳ اوت به کانال ۴ و در نامه ۲۲ اوت۲۰۱۸ به الجزیره، سناریوهای کثیف دیکته شده به شبکه ”خبرنگاران دوست“ اطلاعات آخوندها را با جزئیات همراه با اسناد و مدارک و اسامی مزدوران بکار گرفته شده در این برنامه ها، فاش کرده بودند. دژخیم فلاحیان وزیر پیشین اطلاعات آخوندها در ۱۸ تیر ۱۳۹۶ در یک مصاحبه تلویزیونی گفته بود: «وزارت اطلاعات برای جمع‌آوری اطلاعات، پوشش لازم دارد چه در داخل چه در خارج. ما یک مأمور اطلاعاتی را نمی فرستیم آلمان یا امریکا بگوید من از وزارت اطلاعات هستم پوشش کارِ بازرگانی یا خبرنگاری لازم است».

برغم ترفندهای کثیف وزیران و سفیران و خدمتگزاران و مزدوران رژیم پلید آخوندی همه روزه ابعاد بیشتری از تروریسم اینترنتی رژیم آخوندی بر ملا میشود. دیروز شرکت امنیت سایبری ”فایر آی“ اعلام کرد در آستانه اعمال تحریم‌های نفتی یک گروه هکری مرتبط با نهادهای حکومتی در ایران، حملات گسترده‌ای علیه شرکت‌ های نفتی خاورمیانه و هدفهای دیگر، به‌راه انداخته است.

شورای ملی مقاومت ایران

کمیسیون امنیت و ضد تروریسم

۲۸شهریور ۱۳۹۷(۱۹سپتامبر۲۰۱۸)

در این رابطه بیشتر بخوانید :

-سوء استفاده اطلاعات آخوندها و نیروی تروریستی قدس از کانال ۴ انگلیس علیه پناهندگان ایرانی در آلبانی

-هشدار نسبت به معامله ننگین با ملایان و زمینه سازی تروریستی علیه پناهندگان در آلبانی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.