برزمین افتادن طشت فضاحت اصلاح‌طلبان قلابی و مصلحت‌اندیشی‌های تسلیم‌طلبانة آنها در رسانه‌های حکومتی

12

روزنامه حکومتی جهان صنعت از باند مغلوب نظام در مطلبی با عنوان «گاو اصلاحات دیگر شیر نمی‌دهد!» نوشت: «اصلاح‌طلبی ماهیتا یک جریان سیاسی کلاسیک نیست و عمدتا بر اساس سلایق سیاسی نزدیکان خمینی شکل گرفته» و «منطق حاکمیت موجود در عمل منتج به شکل‌گیری چنین ائتلاف چهل تکه فشلی شده است».

این روزنامه حکومتی افزود: «جریان اصلاحات اساسا یک حزب سیاسی تعریف‌شده و شناسنامه‌دار نیست» و «مردم از این همه لاپوشانی و مصلحت‌اندیشی‌های اصلاح‌طلبانه خسته شده و اعتماد خود را به این جریان هم از دست داده‌اند».

این منبع متعلق به باند مغلوب با اشاره به این‌که جریان‌های سیاسی (در حکومت آخوندی) همچون اصلاح‌طلبی فراتر از یک عروسک خیمه‌شب‌بازی نخواهند بود، افزود: با این جریانات روز‌به‌روز بر بدبینی و بی‌اعتمادی مردم افزوده شده و بحران‌های کشور عمیق‌تر و پیچیده‌تر می‌شود‌.

یک روزنامه دیگر باند مغلوب رژیم به نام اعتماد نوشت: اشتباه استراتژیک طیف اصلاح طلب در این برهه حساس از جامعه ای که به شدت عصبانی و نا‌امید، تحولات اقتصادی را دنبال ‌می‌کند،اين است كه در میان مدت و بلند مدت اثرات منفی خود را بر طیف سردرگم این روزهای اصلاح‌طلبان خواهد گذاشت.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here