بحران و آشفتگی در رأس نظام،‌ حمله احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور سابق رژیم به قوه قضائیه به خاطر کشتار دستگیرشدگان

7
حملة احمدی_نژاد رئیس_جمهور سابق رژیم

با تشدید بحران و آشفتگی در رأس نظام ولایت‌فقیه، که تداعی کننده مرحله پایانی رژیم شاه است ، احمدی نژاد رئیس جمهور قبلی رژیم آخوندی، روز چهارشنبه ۲۵بهمن پس از آنکه از شرکت وی درجلسه محاکمه معاونش حمید بقایی ممانعات به عمل آمد، طی سخنانی برروی پله دادگاه رژیم گفت:«ما آمدیم در دادگاه علنی شرکت کنیم، می گویند ممنوع است، در آنجا چه می‌گذرد خدا می‌داند». 

وی هم چنین به دستگیریهای بی ملاحظه و تحویل دادن جنازه دستگیر شدگان اشاره کرد و گفت: 

«یک جوانی که به تنگ آمده است، یک مردی که در مقابل خانواده بخاطر فقر شرمنده است به محض اینکه صدایش درمی آید، دستگیر می‌شود و می‌برند در زندانها و افراد را بدون ملاحظه دستگیر می‌کنند، جنازه را تحویل می‌دهند و بعد هم می گویند معتاد بوده است، خودکشی کرده است چه بوده است 

بدون اینکه یک مرجع مستقل، مورد قبول، اعتماد و اطمینان مردم حرف آنها را تأیید کند، یکطرفه می‌زنند و می‌روند. معلوم است که

ملت نمی‌تواند باور کند. باید کسانی باشند که مورد اعتماد مردم و مورد قبول مردم باشند. خب می‌خواهیم از این رفتار شکایت کنیم، به کجا باید شکایت کنیم؟! جایی نیست، رهبری هم که می گویند مسئولیت عملکرد دستگاه قضایی و بقیه دستگاه‌ها به عهده ایشان نیست. کسی که در دستگاه دولتی و حکومتی مورد ظلم واقع می‌شود چه کار باید بکند؟! به کجا باید مراجعه کند؟! به خودشان؟! اگر خودشان مورد اعتماد بودند که مشکلی پیش نمی‌آمد! چه راهی در برابر ملت باقی می‌ماند؟! ملت به کجا باید شکایت کند از دست کسانی که به مردم ظلم می‌کنند؟! این یک سؤال اساسی است.»

احمدی نژاد درخاتمه سخنانش تاکید کرد که به زودی شرایط به طور اساسی تغییر خواهد کرد.

وی در تاریخ ۲۲آبان ۹۶طی نامه یی به خامنه‌ای نسبت به سرنوشت نظام ابراز نگرانی کرده و نوشته بود: «به دلیل غفلت مسئولین و اثرگذاری برنامه‌های دشمنان, بحران‌های رکود بی‌سابقه اقتصادی, نقدینگی, بانکی, بیکاری, فقر و فاصله طبقاتی و تولید به وضعیت حادی رسیده و هر لحظه ممکن است کشور و مردم را با شرایط غیر قابل پیش‌بینی و مدیریت مواجه سازد».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here