بحران فزاینده در راس نظام آخوندی – ضرب الاجل ۴۸ ساعته احمدی نژاد به آخوند صادق لاریجانی

89
احمدی-نژآد-صادق-لاریجانی-01-min

درادامه بحران فزاینده در راس نظام آخوندی و به دنبال سخنرانی اخیر آخوند صادق لاریجانی رئیس قوه قضاییه رژیم که در آن از پیگیری قضایی پرونده‌های رئیس جمهور قبلی رژیم خبر داده بود، احمدی نژاد با انتشار یک پیام تصویری به آخوند لاریجانی ۴۸ ساعت مهلت داد.

وی گفت: «اگر او اسناد مربوط به اتهاماتی مثل فتنه‌گری و انحراف و حمایت از بابک زنجانی را منتشر نکند، عملکرد او را در هشت سال گذشته به اطلاع عموم خواهد رساند.

ایشان ما را فتنه گر، منحرف و حامی آقای بابک زنجانی معرفی کرده و ما را به این اتهامات متهم کرده است.

من می خواهم موکدا از رئیس دستگاه قضا درخواست کنم که ظرف ۴۸ ساعت اسناد محکومیت ما به عنوان فتنه گر، منحرف یا حمایت از آقای بابک زنجانی را منتشر کنید.

من نمی گویم که در دادگاه صالح زیرا از شما چنین انتظاری را ندارم اما حتی اگر در دادگاه فرمایشی تحت امر خودتان ما به این عناوین مجرمانه محکوم شده ایم، ظرف ۴۸ ساعت اسنادش را منتشر کنید تا همگان بدانند. در غیر اینصورت بنده نظرم را در مورد شما و عملکرد شما طی این هشت سال با مردم در میان خواهم گذاشت و از طریق مقتضی نسبت به احقاق حق اقدام خواهم کرد».

در واکنش به تعیین ضرب‌الاجل از سوی احمدی‌نژاد، آخوند منتظری، دادستان کل رژیم اعلام کرد که طی یکی دو روز آینده دستگاه قضایی به رئیس جمهور سابق رژیم پاسخ خواهد داد.

در همین سایت دولت بهار، نامه شش تن از اعضای دولت احمدی‌نژاد به آخوندجلاد ابراهیم رئیسی را که در مهر سال ۹۴ ارسال شده بود منتشر کرد که در آن خواسته شده است تا هر سندی در مورد ارتباط آنها با بابک زنجانی در دست دارند را منتشر کنند. در نامه هم‌چنین آمده بود که آنها حق پاسخگویی و پیگیری قضایی را برای خود محفوظ می‌دارند.

سایت دولت بهار سخنرانی احمدی‌نژاد را در جمع شماری از هواداران خود منتشر شد که در آن وی خطاب به آخوند صادق لاریجانی و گردانندگان دستگاه قضایی رژیم می گوید آنها باید بروند.

وی گفت: «نه بابا! عملکرد این آقایان مشکلات درست کرده، چرا انقلاب برود؟ این آقایان بروند. آقا یعنی انقلاب… برود که این آقایان بمانند! نخیر ملت هست و می ماند، شماها باید بروید، تشریفتان را ببرید.

البته برخی خیال می کنند که میخ هایشان را محکم کرده اند، دست هایشان را محکم داده اند به هم و کسی نمی تواند آنها را تکان بدهد! نه آقا… اگر این برآیند اراده ملت بر جایی متمرکز شود هر چه بر سر راه باشد از جا میکند… این ها باید تشریف ببرند و ان شاء الله بزودی خواهند برد».

موضوع دزدیهای قضاییه خامنه ای و عملکرد آن و دعوای آخوند صادق لاریجانی با احمدی‌نژاد در مجلس رژیم نیز مطرح شده است و یک نمانیده مجلس آخوندی اعتراف کرد که اعتماد مردم به نظام ولایت فقیه متزلزل شده است.

یک نماینده دیگر رژیم نیز با وحشت گفت: ممکن است مردم مارا خانه تکانی کنند!

صادقی: دستگاه قضایی سود سپرده‌ها را کجا هزینه می‌کند؟

صادقی:‌ «قانون رسیدگی به دارایی مقامات مسئولان و کارگزاران مصوب مجلس نهم کماکان در انتظار آئینامه ای بسر میبرد که قوه قضائیه مکلف بود ظرف شش ماه این آئینامه رو تدوین بکنه هنوز خبری نیست… آقای رئیس محترم قضائیه میگوید سپرده ها و سود آنها به حساب شخصی واریز نمیشود سلمنا کجا هزینه میشود؟

یک صورت حساب آیا به دیوان محاسبات داده اید؟ چرا در برابر دیوان محاسبات به تکلیف خودتون عمل نمیکنید؟

چرا اعتقادات مردم رو به نظام ولایت فقیه متزلزل کرده اید؟ بعضی از همکاران میگویند فایده نداره ما اگر دست به فاسدها بزنیم کارها می خوابه, ما دچار فساد شدیم فساد فساد می آره…

نام بدهکاران کلان هراس داریم آیا شما نمایندگان اطلاع دارید که ۱۳۰ هزار میلیارد تومان بدهی بدهی های معوقه به نظام بانکی در دست چه کسانی گردش میکنه؟ نامشون افشا نشده… آیا مجلس عصاره فضائل ملت است؟ ما عصاره فضائل شورای نگهبان هستیم بیائیم شفافیت را از مجلس آغاز کنیم نظام مالی مجلس غیر شفاف است چرا اجازه نمیدهند بودجه سالانه مجلس بطور شفاف حسابرسی بشه آیا شما نمایندگان مجلس در جریان حسابرسی های سالانه بودجه مجلس هستید؟… اگر دنبال مبارزه با فساد هستید از خودمون آغاز بکنیم .

زیرنویس: کواکبیان: نکند که ملت ما را خانه‌تکانی کند

راستی توجه کنید فقط یک سال برای پاسخگـویی به ملت ما همگی بیشتر وقت نداریم قرار بود مجلس را خانه تکانی کنیم نکند که ملت ما را خانه تکانی کند؟

قوه قضائیه مورد دومی است که عرض بنده را بحث میکنم آقای رئیس قوه قضائیه به تازگی آیا شما متوجه شده اید که رئیس دولت سابق و چهار وزیر ایشان در پرونده بابک زنجانی نقش داشته اند؟… در ژاپن ۱۲۰ میلیونی فقط ۶۰۰ هزار پرونده ورودی سالانه دارد اما ما با جمعیت ۸۰ میلیونی به گفته خود شما چرا باید بالای ۱۰ میلیون پرونده ورودی به دستگاه قضایی داشته باشیم؟».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here