سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

بالاگرفتن مجدد بحران در درون حکومت ایران برسر تن دادن به اف ای تی اف 

0 8

بحران درونی رژیم برسر تن دادن به اف ای تی اف نیز بار دیگر بالاگرفته است

در این رابطه روزنامه آرمان از باند روحانی با حمله به باند رقیب نوشت:عدهای از مخالفان FATF دانسته یا نداسته در زمین دشمن بازی میکنند. در چند دهه آینده به اسنادی دست خواهیم یافت که برخی سرویسهای جاسوسی معاند، افرادی را در رابطه با مسائل کنونی و اتفاقات عرصه سیاسی یا فریب دادهاند و یا مورد سوءاستفاده قرار دادهاند.

از سوی دیگر آخوند مجتبی ذوالنور از مهره‌های خامنه ای درمجلس آخوندی در مخالفت با پذیرش اف ای تی اف گفت: پذیرش سی.اف.تی وضعیت اقتصاد را وخیم تر می‌کند.

آخوند ذوالنور افزود: تصویب لوایح FATF برای نظام دردسرساز است و با تصویب آنها اطلاعات مالی برای دشمن شفاف خواهد شد و وضعیت بدتر خواهد شد.

درهمین حال، علی لاریجانی، رئیس مجلس رژیم، ضمن تاکید بر ضرورت تن دادن رژیم به اف.ای.تی.اف، گفت با انجام رفراندوم در راین رابطه مشکلی ندارد.

این درحالیست که شورای نگهبان اف ای تی اف را رد کرده و لاریجانی لوایح مربوطه را به مجمع تشخیص مصلحت فرستاده است.

به گزارش خبرگزاری انتخاب از باند روحانی، علی لاریجانی گفت: سازوکار مالی اروپا تقریبا نهایی شده و بانکهای اروپایی گفتهاند باید FATF توسط ایران پذیرفته شود تا مبادلات بانکی انجام شود. وی افزود با اصل به رفراندوم گذاشتن FATF مشکلی ندارم؛ اما چنین موضوعاتی ظرافتهای فنی و حقوقی دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.