سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

باز می‌آئیم! چونان جنگلی از آذرخش و شیر

1 31

گسست‌های پایانی رژیم آخوندی، جایی برای پنهان نگه‌داشتن شکست «طرح‌های جنگ روانی» آن علیه تنها هماوردش یعنی «جنبش مقاومت ایران» باقی نمی‌گذارد.

قریب سی سال قبل، در جریان قتل‌عام زندانیان‌سیاسی که خمینی دجال تصمیم گرفت با روش «مرگ یک‌بار، شیون یک‌بار» (۱) از تعقیب تاریخی «جریان مجاهدین»، رژیم خود را نجات دهد، با اقدام به یک قتل‌عام بی‌رحمانه و تصمیم به یک کشتارجمعی بی‌سابقه علیه نیروی سرنگون کننده‌اش، تلاش کرد «صورت‌مسئله خطرساز» را برای دهه‌ها از خود دور سازد و فرصت بقا بخرد، آقای منتظری جانشین وقت او همان‌موقع از موضع دلسوزی برای نظام، در یک شهادت تاریخی، نتیجه کشتار ۷سال ماقبل آن‌را این‌گونه در معرض دید او گذاشت:‌ «ما تا حال از کشتنها و خشونتها نتیجه‌ای نگرفته‌ایم جز اینکه تبلیغات را علیه خودمان زیاد کرده‌ایم و جاذبه [مجاهدین] را بیشتر نموده‌ایم» (۲)،‌ او در نامه‌ای به «هیئت‌مرگ مأمور به قتل‌عام زندانیان‌سیاسی۶۷»، بالندگی، پویایی و ریشه چنین جاذبه‌هایی در مجاهدین را همانند ظهور تمام اندیشه‌های مترقی و روبه‌آینده تاریخ بشریت، این‌گونه فرموله ساخت:‌ «مجاهدین‌خلق اشخاص نیستند یک سنخ فکر و برداشت است یک نحو منطق است … با کشتن حل نمیشود بلکه ترویج میشود». (۳)

 امروز پس از قریب سی سال از آن هشدار واقعی، وزارت اطلاعات مفلوک آخوندی در پس شکست‌های پی‌درپی، مجبور به این اعترافات ناگزیر شده است:‌ «مشکل هم اینجاست که این گروه همچنان وجود دارد. بعضی از گروه‌های دیگر یا نیستند یا اگر هستند آن خاصیت اولیه خودشان را از دست داده‌اند. جمهوری اسلامی آن‌ها را از اوج پروازشان پایین کشیده است. موضوع [مجاهدین] یک جنبه [نظامی] و یک جنبه فکری دارد. یک کارکرد داخلی و یک کارکرد خارجی دارند. این سازمان همیشه به پیش رانده است و حتی آن موقع هم که دست به سلاح برد، آن‌طور نبود که نگاهش فقط به بحث‌های داخل کشور ما باشد. جداکردن نیروها، ایجاد انحراف، نفوذ در مراکز مختلف و جداکردن افراد مهم از انقلاب. کارکردهای مهم [مجاهدین] در کنار اقدامات [نظامی] بود». (۴) به‌این‌صورت نیازمندی رژیم ضدبشری به «پروپاگاندا وطرح‌های جنگ روانی علیه مجاهدین» در‌زمانی‌که دیگر دستش به «قتل‌عام» و «کشتارجمعی» نمی‌رسد، از دل همین عبارت «این سازمان همیشه به‌پیش رانده است» بیرون آمده است و مشخص می‌شود چنین دست‌وپا زدن‌هایی، اقداماتی ذلیلانه، تدافعی و از موضع وحشت سرنگونی به دست مجاهدین است، هرچند تلاش دارد آن‌را در ظاهری وارونه ارائه کند که مثلاً: «روحانیون نیز کمترین توجه را به مجاهدین رجوی دارند و رسانه های رجوی ، دراین مورد  ازقانون یک کلاغ ، چهل کلاغ تبعیت میکنند!» (۵) یک سرکرده وزارت آدمکشی اطلاعات سی سال پس از آن نتیجه‌گیری آقای منتظری، همان عقب‌ماندگی تاریخی ارتجاع از مجاهدین را که به قول ادعای این مهره وزارتی به‌اندازه «یک کلاغ»! است را با وضوح تمام، با نمونه آوردن از بالاترین نقطه نظام ولایت‌فقیه، به این صورت تجسم مادی می‌بخشد: «آیت الله منتظری هم جذب [مجاهدین] شده بود. امام می‌فرمایند که من شما را کنار می‌گذارم چرا که اگر فردا انقلاب دست شما بیفتد آن را دودستی تقدیم [مجاهدین] و لیبرال‌ها می‌کنید و [مجاهدین] موفق شدند حرف خودشان را از زبان شما بزنند. هرکس غیر از … خمینی این حرف را می‌گفت، پذیرفتنش برای [ما حکومتی‌ها] غیرممکن بود.

این جریان همچنان ادامه دارد. از زمان حضور نظامیان آمریکا در عراق که سلاحش را زمین گذاشته است، چهره بسیار خطرناک او ظاهر شده است. بعد از جنگ تحمیلی … دو دهه بعد … با چهره جدیدی بازگشتند که نسل جوان را جذب کنند … من در سازمان ملل دیدم که سرجمع‌کننده تمام [گروه‌هایی] که در آنجا جمع شده بودند تا علیه [نظام]، اقداماتی را انجام بدهند، [مجاهدین] بودند. به مجامع علمی و دانشگاهی وارد شدند و بحث‌های دهه شصت را وارونه جلوه دادند … اگر اقداماتی را درمقابل انجام ندهیم، قطعاً آنها خواهند توانست همین‌طور که روی بسیاری از بزرگان تأثیر گذاشتند، روی بعضی از جوانان ما تأثیر بگذارند. در جریان انتخابات گذشته هم ما شاهد بودیم که بعضی از مسئولین به در دام آن‌ها افتادند و خواسته یا ناخواسته مطالبی را به نفع [مجاهدین] بیان کردند.» (۶) این البته نتایج سحری درحال شکفتن است که رهبری مقاومت آن‌را این‌گونه ترسیم کرده بود: «گفته بودیم که مجاهد همیشه مجاهد است، از اوین تا اشرف، لیبرتی و هرکجای دیگر، یک رزمنده آزادی است، جزئی از ارتش بزرگ آزادی ملت ایران، بادوام و سرسخت و استوار در هرشرایطی در هرزمانی و در هر مکانی، بله! دشمن ضدبشری آرزوی نابودی و انهدام مجاهدین و ارتش آزادی ملت ایران رو با خودش به گور خواهد برد، این سنت تخلف‌ناپذیر تکامل و تاریخ است؛ و حالا به قول قرآن خطاب به ولی‌فقیه ارتجاع و شیخکان هم‌جنس و هم‌سنخ او باید گفت: فَقُلْنَا لَهُمْ کونُواْ قِرَدَهً خَاسِئِینَ، حرف خداست، مقرر و مقدر کردیم و به آن‌ها گفتیم که عنترها و بوزینگانی سرافکنده و خوار و نزار باشید» (۷)

(۱) عنصر اطلاعاتی، محمدحسن روزی‌طلب، در تلویزیون حکومتی افق ۲۷فروردین۹۶

(۲) نامه آقای منتظری به «خمینی خون‌خوار» ۹مرداد۶۷

(۳) نامه آقای منتظری به «هیئت‌مرگ مأمور به قتل‌عام زندانیان‌سیاسی۶۷»، ۲۴مرداد۶۷(

(۴) شعبه وزارت اطلاعات موسوم به هابیلیان ۱۵مرداد۹۶

(۵) مزدور وزارت اطلاعات «رضا اکبری نسب» با اسم جعلی «صابر» در اینترلینک از سایت زنجیره‌ای وزارت اطلاعات ۱۱مهرماه۹۶

(۶) شعبه وزارت اطلاعات موسوم به هابیلیان ۴مهرماه۹۶

(۷) از پیام رهبری مقاومت مردم ایران، آقای مسعود رجوی ۷مهر۹۱

1 نظر
  1. parasto می گوید

    با درود- بله ما هم به امید همین مجاهدان زنده ایم امید داریم
    «گفته بودیم که مجاهد همیشه مجاهد است، از اوین تا اشرف، لیبرتی و هرکجای دیگر، یک رزمنده آزادی است، جزئی از ارتش بزرگ آزادی ملت ایران، بادوام و سرسخت و استوار در هرشرایطی در هرزمانی و در هر مکانی، بله! دشمن ضدبشری آرزوی نابودی و انهدام مجاهدین و ارتش آزادی ملت ایران رو با خودش به گور خواهد برد،

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.