سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

بازتاب وحشت نظام آخوندی از مجاهدین و خطر آلترناتیو انقلابی در سخنان چماقداران لباس‌شخصی خامنه‌ای

0 38

یک مهره باند خامنه‌ای درجمعی از نیروهای بسیجی و چماقداران لباس شخصی خامنه‌ای در هراس از مجاهدین و خیزش‌های مردمی و نمونه آن در کازرون، گفت: 

حراس رژیم از مجاهدین

«خیلی ساده، فشار اقتصادی، نارضایتی مردمی، حمله مسلحانه، که اینها رو کی‌ها براشون انجام میدهند؟ منافق‌ها اون کسانی که کار داره برای اینها، حمله مسلحانه، کشته سازی؛ شما تو کازرون همون چند نفر که کشته شدند داشتند تشییع جنازه اش میکردند یکهویی چند نفر داد زدند که چی؟ برادر شهیدم خون ات رو پس میگیرم، درگیری سر اینکه نمیدانم فلان شهرستان از کازرون جدا بشه یا نشه برادر شهیدم خون ات رو پس میگیرم؟ دوزاری شریف داره می‌افته یا نه؟ بعد بخش آخر هم میگه و مسلح سازی، میگه حالا این مردمی که ازشون کشته گرفته شده بهشون میرسانیم….

لیبی کجا ما کجا، لیبی با اینها کاری نکرده بود ما ببین چه بلاهایی سر اینها آوردیم نقشه‌های اینها رو بعضا سی سال چهل سال عقب‌انداختیم، مسلط بشوند کاری با ما میکنند گفتم سوریه و لیبی و بحرین و یمن و اینها باید بروند بوق بزنند…

بولتون توی جمع منافقین چی میگه؟ من پیش از این اتفاقات و بیش از ده سال است که میگویم که سیاست رسمی ایالات متحده باید سرنگونی رژیم ملاها در تهران باشد، رفتار و اهداف این رژیم تغییر نخواهد کرد و بنابراین تنها راه این هست که خود رژیم را تغیییر دهیم.»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.