سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

ایران – قیام شهادت یک جوان ورزشکار در زیر شکنجه

0 19

شماره: ۵۴

سخنگوی کمیته قضایی مجلس: معترضان به خاطر زشتی کارشان در زندان دق و خودکشی کرده‌اند

دژخیمان وزارت اطلاعات در کرمانشاه در روز شنبه ۳۰دی پیکر شهید غلامرضا محمدی، جوان ورزشکاری که در روز ۱۲دیماه در اعتراضات مردم این شهر بازداشت شده بود را به خانواده وی تحویل دادند. اطلاعات آخوندی وقیحانه علت درگذشت او را نرسیدن مواد مخدر به او اعلام کرد.

تکرار دروغهای زنجیره‌یی علیه جان‌باختگان در زیر شکنجه در حالی است که اخبار مربوط به مجبور کردن زندانیان به خوردن داروهای سمی، مجبور کردن دانش‌آموزان و دانشجویان دستگیرشده به خوردن قرص متادون، علاوه بر زندانیان آزاد شده، توسط منابع دیگر از جمله نمایندگان مجلس رژیم نیز تأیید شده است.

در همین حال، آخوند حسن نوروزی، سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس رژیم در یک اظهار نظر رذیلانه مدعی «دق کردن» و «خودکشی» زندانیان شد و گفت: «زندانیان فوت شده از احساس گناه دق کرده‌اند. ممکن است مرگ بسیاری از این افراد در زندان به دق کردن آنها از غصه به‌خاطر کارهایی که انجام داده‌اند، مربوط باشد. اینها در زندان به زشتی کار خود فکر کرده و شاید همین منجر به خودکشی آنها شده است».

این پریشان‌گویی‌ها نشانگر هراس گشتاپوی نظام آخوندی از عواقب جنایت علیه بشریت در حق مردم به پا خاسته و فرزندان دلیر مردم ایران است. روز حسابرسی از کارنامه تبهکاری فاشیسم دینی حاکم نزدیک است.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۳ بهمن ۱۳۹۶ (۲۳ ژانویه ۲۰۱۸)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.