ایران- اطلاعیه :‌ اذعان رژیم آخوندی به صدور تروریسم و بنیادگرایی به خاورمیانه و آفریقا

126
دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران d6cfbd570f43c561_M-min

آخوند کاظم صدیقی در روز ۳۱شهریور در نمایش جمعه این هفته تهران بار دیگر به ابعاد گسترده صدور تروریسم به خاورمیانه و آفریقا اذعان کرد. وی گفت:‌ «ما در ایران انقلاب کردیم، ولی امروز در سوریه دفاع می‌کنیم، امروز آوازه ما آفریقا را در نوردیده، در نیجریه قربانگاهی تشکیل شده است». او به اشغال پنهان عراق توسط رژیم آخوندی و اعمال نفوذ در ارگانهای سیاسی و نظامی و امنیتی این کشور اعتراف کرد و گفت:‌ «امروز عراق همسایه ماست؟ نه، خود ماست. امروز حشدالشعبی عراق، دولت عراق در کنار ما… می‌جنگند. حزب‌الله لبنان از معجزات انقلاب ماست… اسلام ما [بخوانید افراطی‌گری و بنیادگرایی] می‌رود که دنیا را زیر پرچم ولایت در بیاورد!»

در همین روز آخوند روحانی رئیس‌جمهور نظام ولایت فقیه گفت: «چه بخواهید و چه نخواهید از مردم مظلوم یمن، سوریه و فلسطین دفاع خواهیم کرد و قدرت دفاعی و نظامی خود را آن مقدار که لازم باشد تقویت خواهیم کرد».

یک هفته پیش از این رئوف شیبانی، سفیر سابق رژیم در سوریه، در حالی که صدور تروریسم به منطقه و جهان را « مقاومت» می خواند، گفته بود: «داوطلبان بسیجی از اقصی نقاط جهان برای مقابله با این هجمه جهانی علیه محور مقاومت سرازیر شدند به سوریه و اینها نیاز به یک تشکل منسجم نظامی داشتند نقش [رژیم] ایران و فرماندهان نظامی ما که به‌عنوان مشاور در سوریه حضور داشتند این بود که این نیروهای داوطلب را بسیج بکنند و هدایت بکنند و مدیریت بکنند… چندین ملیت در قالب یک بدنه نظامی اعم از افغانی، عراقی، پاکستانی، آفریقایی، هندی، اروپایی» (تلویزیون حکومتی افق-۲۵شهریور).

آخوند علی سعیدی، نماینده خامنه‌ای در سپاه پاسداران، نیز در روز ۲۲شهریور در همین باره گفت:‌ امروز عراق و سوریه در خدمت اسلام (بخوانید فاشیسم دینی) هستند. او در واکنش به انزجار عمومی از دخالتهای رژیم در منطقه گفت: «برخی اوقات بیان می‌کنیم که فلسطین، سوریه، عراق، لبنان، به ما چه ربطی دارد… ما در دنیا مسئولیت داریم» و «زمینه ساز جهانی شدن اسلام» هستیم.

هم‌چنین آخوند احمد علم الهدی، عضو خبرگان ارتجاع، امام جمعه و نماینده خامنه‌ای در مشهد در روز ۲۷مرداد اعتراف کرد: «امروز اینجور نیست که کویر عراق و شام و ساحل دریای مدیترانه یک نقطه خارج از این مملکت و از این مرز است، جبهه اسلام (بخوانید مرزهای رژیم آخوندی) آنجا تشکیل شده است».

اعتراف بالاترین مهره‌های رژیم آخوندی در مورد دخالتهای جنگ‌افروزانه و تروریستی رژیم آخوندی در خاورمیانه و آفریقا ضرورت خلع‌ید از این رژیم در منطقه و اخراج پاسداران و شبه‌نظامیان مزدور از این کشورها را بیش‌از‌پیش ضروری می‌سازد.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

اول مهر ۱۳۹۶ (۲۳سپتامبر ۲۰۱۷)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here