ایران: اذعان وقیحانه معاون وزیر کشور روحانی به شلیک مستقیم به کولبران

84
اذعان وقیحانه معاون وزیر کشور روحانی کننده روحانی از پاسداران شورای ملی مقاومت ایران -min

shora

پاسدار حسین ذوالفقاری، معاون وزیر کشور روحانی، کشتار کولبران محروم و زحمتکش را «مغلطه» خواند و در حالی که آنها را «قاچاقچی» می‌نامید با سبعیت تمام گفت: اینها که به سمتشان شلیک می‌شود، کولبر نیستند بحث کولبران با قاچاقچیان متفاوت است، در دل شب در ارتفاعات افرادی کار قاچاق انجام می‌دهند، مأموران مرزی به آنها ایست می‌دهند وقتی توجه نمی‌کنند تیر هوایی شلیک می‌شود اما گاهی باز هم ترتیب اثر نمی‌دهند. نیروی انتظامی، مرزبانی و شورای امنیت تأکید کرده است تا حد امکان به افراد تیراندازی نشود، و اگر هم شد با حداقل خسارت این کار صورت بگیرد (خبرگزاری حکومتی ایلنا-۱۴آبان). پاسدار ذوالفقاری پیش از این فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی بوده و به‌طور مستقیم دست‌اندرکار کشتار شمار زیادی از کولبران بوده است.

این دروغگویی و شارلاتانیسم در حالی است که کولبران به‌طور مستمر در گذرگاههای مرزی بدون اخطار قبلی بر اثر شلیک مستقیم پاسداران مرزی رژیم جان خود را از دست می‌دهند. به‌نحوی که شمار کولبران کشته شده در سال ۹۵دست کم به ۷۶تن بالغ شد. در روز ۱۳شهریور سال جاری حیدر فرجی ٢١ ساله و قادر بهرامی ۴۵ساله، متأهل و پدر چهار فرزند در حالی‌که هیچ باری نداشتند بر اثر شلیک مستقیم پاسداران در نقاط مرزی شهر بانه به‌قتل رسیدند که اعتراض گسترده مردم شهر را برانگیخت.

کشتار کولبران که در میان آنها کودکان ۱۰ساله تا زنان و مردان سالخورده و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی دیده می‌شوند، در حالی صورت می‌گیرد که سرنخ قاچاق کلان در کشور که به ۲۵میلیارد دلار در سال بالغ می‌شود، در دست خامنه‌ای و سپاه پاسداران و دیگر دستگاههای امنیتی و اطلاعاتی رژیم است.

مقاومت ایران در یک کنفرانس مطبوعاتی در لندن در ۱۷اسفند ۹۵فاش کرد که ۹۰اسکله یعنی حدود ۴۵درصد اسکله‌های کل کشور برای قاچاق کلان مورد استفاده قرار می‌گیرند. آنها به‌طور عمده در اختیار س‍پاه پاسداران قرار دارند.

کشتار سیستماتیک کولبران و کسبه خرده پا در مناطق مرزی که به اذعان معاون وزارت کشور آخوند روحانی به فرمان نیروی انتظامی و شورای امنیت رژیم صورت می‌گیرد، نشانگر آن است که روحانی و دار و دسته و کابینه او مانند باند خامنه‌ای دستشان تا مرفق به خون کولبران زحمتکش آلوده است.

مقاومت ایران عموم مردم به‌ویژه جوانان دلیر را به همبستگی با کولبران و خانواده‌های قربانیان فرامی‌خواند و از مجامع بین‌المللی مدافع حقوق‌بشر و حقوق کارگران و زحمتکشان خواستار محکومیت قاطع رژیم آخوندی به‌خاطر جنایاتش در حق زحمتکشان ایرانی است.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۱۶آبان ۱۳۹۶ (۷نوامبر ۲۰۱۷)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here