ایران:‌ بالا گرفتن خشم و نفرت مال‌باختگان از رژیم آخوندی و شخص خامنه‌ای

72
اذعان وقیحانه معاون وزیر کشور روحانی کننده روحانی از پاسداران شورای ملی مقاومت ایران -min

shora

ممنوعیت پخش اخبار تظاهرات اعتراضی آنها توسط شورای عالی امنیت رژیم آخوندی

به دنبال گسترش اعتراضات غارت‌شدگان مؤسسات حکومتی و بالا گرفتن خشم و نفرت آنان از رژیم آخوندی و شخص خامنه‌ای، شورای عالی امنیت رژیم به رادیو تلویزیون حکومتی دستور داد تا اخبار اعتراضات و تظاهرات غارت‌شدگان را منتشر نکنند. وقف چی، یک نماینده مجلس ارتجاع در این رابطه گفت: «شورای عالی امنیت ملی مصوبه‌یی را به تصویب رسانده که به موجب آن، صدا و سیما مانع از پخش صدای سپرده‌گذاران از طریق رسانه ملی شود… پس از آن‌که دو بار مصاحبه‌هایم در این رابطه پخش نشد، موضوع را پیگیری کردم و گفتند که شورای عالی امنیت ملی در مصوبه‌یی، به صدا و سیما این اجازه را داده که مانع از پخش صدای سپرده‌گذاران شود». وی افزود: اعتراضات غارت‌شدگان «از ابر چالشهای کشور است. ۱۰درصد مردم ایران درگیر مشکل مؤسسات مالی هستند» (خبرگزاری حکومتی ایلنا-۱۰آبان).

محمدعلی‌پور مختار، عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس آخوندی، سر دادن «شعارهای ساختار شکنانه علیه مسئولان و نظام» را علت این مصوبه خواند و گفت: «افرادی می‌خواهند از این مشکل علیه نظام و کشور استفاده کنند. این مسأله باید کنترل شود» (خبرگزاری حکومتی دانشجو-۱۴آبان).

روز سه‌شنبه ۱۶آبان یک مزدور بسیجی شناخته شده که خود را خبرنگار معرفی می‌کند در کنفرانس مطبوعاتی نوبخت سخنگوی دولت روحانی به خشم و نفرت غارت‌شدگان از رژیم آخوندی و ولی‌فقیه آن اعتراف کرد و گفت: «روز جمعه… من در سالن نمایشگاه مطبوعات بودم، یک مرتبه دیدم ۳۰۰نفر وارد شدند با پلاکاردهای قرمز و شعارهای بسیار زننده که من حالا نباید اینجا بگویم علیه رهبر، علیه آقای روحانی، علیه سایر مسئولان و از جمله آقای دکتر سیف، ظاهراً من مشاور رسانه‌یی دکتر سیف هستم ولی من البته به دفاع از مقام معظم رهبری صحبت کردم… گفتم امیدوارم همه شما سپرده‌گذار باشید و تحریک شده نباشید… تا این را گفتم، من رو هل دادند، افتادم. الآن کتفم شکسته» است (تلویزیون حکومتی- ۱۶آبان).

خانم مریم رجوی رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت ایران، اول آبان با درود به تظاهرکنندگان اعتراضات مستمر و خستگی‌ناپذیر غارت‌شدگان را نشان آشکاری از اراده مردم ایران برای سرنگونی رژیم آخوندی توصیف کرد که هیچ چیز جز اعدام و شکنجه و وحشیگری و غارت و چپاول برای مردم ایران به ارمغان نیاورده است. رژیمی که ثروتهای مردم را در خدمت سرکوب و جنگ‌افروزی و صدور تروریسم قرار می‌دهد یا توسط سردمداران آن چپاول می‌شود.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۱۷آبان ۱۳۹۶ (۸نوامبر ۲۰۱۷)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here