انعکاس مراسم همبستگی با زلزله‌زدگان در رسانه‌های عربی: مریم رجوی برای سرنگونی رژیم آخوندی فراخوان داد

74
Solidarity with compatriots hit by earthquake in Western Iran
Solidarity with compatriots hit by earthquake in Western Iran

رسانه‌های مصر، عربستان، اردن و یمن مراسم همبستگی مقاومت ایران با زلزله‌زدگان کرمانشاه را که با حضور رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت خانم مریم رجوی برگزار شده بود با عنوان:‌ برای سرنگونی رژیم آخوندی فراخوان داد منعکس کردند.

الصباح العربی، البوابه نیوز و اجیپ نیوز (مصر) نوشتند:‌ مریم رجوی در حاشیه مراسم بزرگداشت زلزله ایران که هزاران کشته و زخمی و دهها هزار آواره و صدها روستای ویران به‌جا گذاشت در پایتخت آلبانی گفت: ”با سلاح همبستگی می‌توان روحیه اجتماعی را در نقطه مقابل ولایت فقیه، که تفرقه و بی‌اعتمادی و بی‌تفاوتی را در بین مردم ترویج می‌کند دگرگون کرد.

العاجل (عربستان) نوشت:‌ رجوی از ایرانیان خواست که به سرعت به یاری و کمک آسیب دیدگان زلزله بشتابند و اضافه کرد آنها از بی‌پناهی رنج می‌کشند و از ناامنی و بی‌آیندگی در اضطرابند و وقتی می‌بینند که هموطنانشان به آنها کمک کرده و محبت می‌کنند در دلهایشان امید کاشته می‌شود در نتیجه رشته‌های پیوند میان تمام اجزای جامعه بر علیه رژیم ولایت‌فقیه محکم می‌شود“.

الگون نیوز اردن نوشت:‌ در تیرانا پایتخت آلبانی، مقاومت ایران با حضور مریم رجوی رهبر سازمان مجاهدین خلق و با شرکت اعضا و کادرهای این سازمان مراسمی برای همبستگی با قربانیان زلزله در غرب کشور برگزار کرد. این زلزله هزاران کشته و زخمی و صدها روستای تخریب شده بر جای گذاشت.

و السجل (یمن) با عنوان: مریم رجوی برای سرنگونی رژیم آخوندی فراخوان داد این مراسم همبستگی با زلزله‌زدگان کرمانشاه را منعکس کرد.

Solidarity with compatriots hit by earthquake in Western Iran

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here