مصطفی رودکی به عنوان دبیر اول سفارت رژیم در آلبانی برای توطئه علیه مجاهدین

312
انتصاب اخوند مصطفی رودکی در آلبانی علیه مجاهدین

سربرگ

انتصاب یکی از دژخیمان اطلاعات آخوندی به نام مصطفی رودکی به عنوان دبیر اول سفارت رژیم در آلبانی برای توطئه علیه مجاهدین

به دنبال تلاشهای رژیم آخوندی علیه سازمان مجاهدین خلق ایران در آلبانی و اعزام مأموران اطلاعات و نیروی قدس و بریده مزدوران به این کشور، وزارت اطلاعات مصطفی رودکی، یکی از مهره‌های سابقه‌دار خود را روانه آلبانی کرده و به عنوان دبیر اول در سفارت رژیم در این کشور منصوب کرده است.

مصطفی رودکی که در اوایل دهه ۹۰ مسئول ایستگاه اطلاعات در سفارت رژیم در اتریش بود در شهریور ۱۳۹۳ به ایران بازگشت و در مقر مرکزی وزارت اطلاعات به کار مشغول شد. وی در اتریش تحت پوش کارشناس سیاسی در طبقه سوم سفارت مستقر بود. در اواخر مأموریتش در وین به سمت مسئول ایستگاههای اطلاعاتی در همه کشورهای اروپایی ارتقا پیدا کرد. مصطفی رودکی از همان زمانی که در اتریش بود، روی پرونده مجاهدین کار می‌کرد و با برخی از بریده مزدوران در ارتباط بود و در همین رابطه به فرانسه نیز رفت و آمد می‌کرد.

رودکی با پرداخت پول، بریده مزدوران را به‌کار می‌گیرد تا توطئه‌های اطلاعات آخوندی علیه مجاهدین را به اجرا در بیاورد. سایر مزدوران پیشانی سیاه از قبیل مسعود خدابنده، عیسی آزاده و قربانعلی حسین نژاد برای پشتیبانی از فعالیتهای مصطفی رودکی در ارتباط با وی قرار گرفته‌اند.

وزارت اطلاعات در هماهنگی با وزارت خارجه رژیم برای تسهیل کار رودکی، دو شعبه وزارت اطلاعات به اسامی کانون هابیلیان و مؤسسه دیده بان را تحت عناوین فرهنگی و مطبوعاتی در آلبانی فعال کرده است.

شایان یادآوری است که در سال ۹۵ در جریان انتقال مجاهدین به آلبانی، غلامحسین محمدنیا، یکی دیگر از مهره‌های سابقه‌دار اطلاعات آخوندها، به سفارت رژیم در آلبانی گماشته شد. آخوند احمد حسینی الست، رایزن فرهنگی سفارت رژیم در آلبانی نیز دست اندرکار توطئه‌های رژیم در آلبانی و دیگر کشورهای بالکان است. وی نماینده سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی وابسته به دفتر خامنه‌ای است.

شورای ملی مقاومت

کمیسیون امنیت و ضد تروریسم

۱۶ بهمن ۹۶ (۵ فوریه ۲۰۱۸) 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here