سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

انتخاب نانسی پلوسی به ریاست کنگره امریکاوحشت حکومت ایران از مجاهدین

0 19

انتخاب نانسی پلوسی به ریاست کنگره امریکا و وحشت حکومت ایران از مجاهدین خلق ایران

انتخاب نانسی پلوسی به ریاست کنگره امریکا – به دنبال اعلام نتایج انتخابات میاندوره یی آمریکا، یک رسانه وابسته به رادیو و تلویزیون خامنه‌ای در مطلبی با عنوان «چرا از پیروزی دموکرات‌ها در انتخابات آمریکا نباید ذوق‌زده شد؟» نوشت: اگر اعضای برجسته دولت ترامپ مانند جان بولتون -مشاور امنیت ملی کاخ سفید- سابقه حضور در نشست‌های (مجاهدین) را دارند، «نانسی پلوسی» رهبر اقلیت دموکرات در مجلس نمایندگان آمریکا که با پیروزی اخیر دموکرات‌ها در انتخابات کنگره به زودی قبای ریاست مجلس نمایندگان آمریکا را به تن خواهد کرد نیز دست کمی از آنها ندارد.

او اوایل تابستان گذشته پیامی را برای گردهمایی مجاهدین در پاریس فرستاد که مضمون اصلی آن تشویق به براندازی و حمایت از تغییر رژیم در ایران بود.

این رسانه حکومتی افزود: پلوسی در این پیام به گردهمایی مجاهدین در پاریس پس از عرض سلام، نوشت:

«افتخار من است که سلامِ گرمِ خود را به حامیان و دوستانِ یک ایران آزاد برسانم. امسال، دنیا مردان و زنانی که شجاعانه برای ایفای حقشان در تظاهرات صلح‌آمیز در سراسر کشور (اشاره به آشوب‌های سازماندهی‌شده دیماه ۹۶) شرکت کردند را نظاره کرد. شجاعت و عزم آنها، به همه ما انگیزه می‌دهد تا در مأموریت مشترکمان برای «برقراری یک ایرانِ دموکراتیک، آزاد و غیرهسته‌یی» مجدداً متعهد شویم… ما برای احقاق صلح و ثبات در ایران و پایان‌دادن به حمایتِ رژیم از تروریسم در جهان و ساختن یک آینده امن، جایی که کودکانِ ما بتوانند بدون ترس از تسلیحات هسته‌یی زندگی کنند، در کنار آنها می‌ایستیم. تا وقتی که ایرانیان به حقوق بشر، کرامت و آزادی نرسند، کار ما تمام نشده است!».

این رسانه وابسته به رادیو و تلویزیون خامنه‌ای درادامه، درباره پیام نانسی پلوسی نوشت: اتهاماتی که در این پیام کوتاه به ایران زده شده از حمایت از تروریسم گرفته تا تلاش برای ساخت سلاح هسته‌ای و همچنین هدفی که به وضوح از زبان عالی‌ترین مقام دموکراتِ فعلی آمریکا در رابطه با کشورمان بیان شده یعنی حمایت از تغییر حکومت در ایران، دقیقا مشابه همان اظهاراتی است که این روزها به کرات از زبان جمهوری‌خواهان و دست‌اندرکاران دولت ترامپ شنیده می‌شود. حال، آیا می‌توان تصور کرد یک مجلس دموکرات در رابطه با ایران به دنبال هدفی غیر از این در سیاست خارجی خود یا یک رئیس‌جمهور جمهوری‌خواه باشد؟!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.