سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

افشای یک «جنگ روانی علیه مجاهدین» -سمیه محمدی

14 70

تَبَارَک الَّذِی نَزَّلَ الْفُرْقَانَ عَلَی عَبْدِهِ لِیکونَ لِلْعَالَمِینَ نَذِیرًا {الفرقان/۱}

بسیار پربرکت کرد کسی که مرزبندی‌ها را برای بنده خود فرو فرستاد تا برای همه جهانیان بیم دهنده باشد

رژیم پوسیده و روبه‌زوال آخوندها پس از شکست‌های پیاپی بین‌المللی و آخرین آن‌ها یعنی در لیست رفتن سپاه جنایت کارش و مشخصاً پس از دریافت ضربات سنگین سال گذشته از مجاهدین، از انجام موفقیت‌آمیز هجرت بزرگ تا برگزاری مراسم باشکوه تأسیس سازمان و انتخاب مسئول اول جدیدمان، وامانده و پریشان شده و نمی‌داند سرش را بر کدام سنگ بکوبد. چراکه برای موشک‌پرانی و ضربه زدن نظامی دیگر هم دستش خالی است لذا به حربه همیشگی‌اش که دروغ پرانی و پخش جعلیات و لجن‌پراکنی رو آورده است تا شاید بتواند ولو دقایق یا ساعاتی نیروهای وارفته خودش را سرگرم کرده و دلداری دهد و وقت مجاهدی مثل مرا بگیرد و به موضوع دروغ خود مشغول کند.

درحالی‌که من در سلامت کامل و در سرفرازترین روزهای مبارزاتی خودم به سر می‌بردم متوجه شدم که ۲۵مهر دروغی بزرگ در مورد من از تلویزیون و سایت‌های رژیم پخش‌شده که گویا من در این تاریخ خودم را به کمیساریای پناهندگان در آلبانی معرفی کرده‌ام.

وقتی خبر را خواندم لحظاتی شوک شدم که چطور رژیم درحالی‌که من زنده هستم و می‌داند که به‌زودی تکذیب این خبر توسط من در همه‌جا پخش خواهدشد و به گوش همه مردم ایران و هواداران مقاومت خواهد رسید دست به این کار کثیف زده است. ولی سرنوشت همه دیکتاتورهای رو به سقوط به یادم آمد و این واقعیت که رژیم آن‌قدر درمانده و ضعیف و ذلیل شده است که حاضر است هزینه چنین فضاحت و بی‌آبرویی را در دنیای سیاسی و مطبوعاتی به جان بخرد.

هرچند که این نوع دروغ‌ها برای همه مردم ایران آشناست و همه می‌دانند که این حکومت چطور از ابتدا بر پایه‌های دروغ و دجالیت و جنایت سوار شده است.

چند روز پیش یک کارگزار اطلاعاتی خامنه‌ای به نام «عباس سلیمی نمین» که سال‌ها از سرکردگان جنگ روانی علیه مجاهدین و کارگزار پروپاگاندای حکومت دروغ و ریای آخوندی است، در خبرگزاری نیروی تروریستی قدس موسوم به تسنیم، در مورد یکی از روش‌های «جنگ روانی» گفته بود:

«[در این روش] این رسانه ها طبعاً در عرصه جنگِ روانی پیش قراول نمی شوند بلکه آدم ها یا ابزارهایی … دارند که از طریق آن ابزارها، جنگ روانی را دنبال می کنند.

… ابزارهای انسانی که حاضرند پیش قراولِ برنامه های عملیات روانی شوند را شناسایی می کنند و از آنها بهره می گیرند تا بتوانند حرکتی را آغاز کنند البته قطعاً آن حرکت از پشتیبانیِ آنها برخوردار است اما اگر این حرکت موفق شد، از آن پشتیبانیِ عملی هم می کنند ولی اگر موفق نشد حتی در مقام تخطئه و تکذیب آن برمی آیند. … اگر موفق می شد آن مطلب کذب را هنرمندانه برای مخاطب جا بیندازد رسانه های رسمی هم پشت آن می آمدند اما اگر موفق نمی شد و مفتضح می شد رسانه رسمی خودش هم آن موضوع را تکذیب می کرد. با اینکه آن را پوشش داده بود اما تکذیب می کرد». (تسنیم ۲۳مهر۹۶)

با این آشنایی با متدهای جنگ روانی، می‌پردازم به موضوع خودم:

هم‌وطنان عزیزم به یاد دارند که سال ۹۳ فیلمی را با عنوان «فیلمی ناتمام برای دخترم …» درست کردند که من همان زمان در جواب به آن، کتاب و مصاحبه مفصلی انجام دادم و همه جنایت و دروغ‌پردازی‌های این رژیم طی سالیان گذشته را که با سوءاستفاده از خانواده‌ام انجام داده بودند افشا کردم. فیلم این مصاحبه و کتاب خودم را در لینک زیر ضمیمه می‌کنم تا بیشتر با ترفند و توطئه‌های این رژیم آشنا بشوید.

البته این نوع ابتلائات برای من و هر مجاهدی واقعیات سخت اما زیبای مبارزه‌ای است که انتخاب کردیم. مجاهدینی که پس از ۱۵سال مبارزه در سخت‌ترین حملات پیاپی به اشرف و لیبرتی نه‌تنها خم به ابرو نیاوردند که هرروز در مسیر مبارزه استوارتر و جدی‌تر شدند.

و همه می‌دانند که هر مبارزه‌ای فضولات و تفاله‌های خود را دارد که الحق مصداق خسر الدنیا  و الآخره هستند.

اما واقعیت اصلی که رژیم و انواع مزدوران و بریده خائنین بیش از همه می‌داند و پیام آن‌را به‌خوبی گرفته‌اند این است که مجاهدین امروز بسا بسا از مجاهدین دیروز قوی‌تر و با ایمان‌تر و برای سرنگونی هر چه سریع‌تر این رژیم حاضرتر هستند.

در آخر هم میگویم هر چه می‌خواهید و با هر چه در چنته دارید بیایید ما را باکی نیست. نه از دروغ و تهمت می‌ترسیم و نه از توطئه و فشار.

من با هرکدام از این ابتلائات و نبردها،‌ در مبارزه مقاوم‌تر و نسبت به آرمان و سازمانم عاشق‌تر می‌شوم و انگیزه‌ام برای سرنگون کردن رژیم صد برابر افزون‌تر می‌شود تا بتوانیم هر چه سریع‌تر مردم عزیزم ایران بخصوص جوانان را از دست این رژیم جنایتکار نجات بدهیم.

برای صدمین بار میگویم بجنگ تا بجنگیم. همان‌طور که در سوگندهایم گفته‌ام من مجاهدخلق سمیه محمدی سرفرازانه مجاهد می‌مانم و مجاهد می‌رزمم و مجاهد می‌میرم.

مجاهدخلق- سمیه محمدی

آلبانی- مهر۹۶

لینک

پایانی بر داستان یک توطئه- سمیه محمدی

پایانی بر داستان یک توطئه، حقیقت زیبای مقاومت و آزادی-کلیپ قسمت ۱- سمیه محمدی

پایانی بر داستان یک توطئه، حقیقت زیبای مقاومت و آزادی- کلیپ قسمت ۲- سمیه محمدی

14 نظرات
 1. رها رهایی می گوید

  سمیه با هزاران درود به مجاهدت خستگی ناپذیرت
  راستش را بخواهی من هم مثل تو وقتی سایتهای وزارت اطلاعات آخوندی را دیدم کمی شوکه شدم بعد بلا فاصله گفتم نه این یک جنگ روانی است .
  مجاهدین از زمانی که به آلبانی آمدند پشت سرهم دارند رژیم را بمباران میکنند معلوم است که رژیم بدبخت فلک زده چاره ای ندارد جز اینکه روی آلترناتیوش .
  متمرکز شود وعلیه مجاهدان دست به جنگ روانی کثیفی بزند .
  تا اینکه جواب دندان شکن و پر محتوای تو را با آن آیه زیبا در سایت ایران افشاگر دیدم آن را خواندم و به عزم جزم تو علیه رژیم درود فرستادم
  ما نیز به شما مجاهدین افتخار میکنیم و هر چه در توان داریم در مسیر شما کوتاهی نخواهیم کرد
  همواره موفق و پیروز باشید و به امید سرنگونی هر چه سریعتر رژیم ولی فقیه
  درود بر تو و دست مریزاد
  یار و یاور مجاهدین
  رها

 2. علی امانی می گوید

  صد درود بر عزم عظمتت مجاهد خلق

 3. peimaneh می گوید

  درود بر زنان مجاهدی که پا در عرصه مبارزه نهادند و در این راه چشم اندازی روشن پیش روی زنان هموطن گشودند

 4. parasto می گوید

  زن ایرانی به شما مینازد درود

 5. mona می گوید

  درود بر سمیه قهرمان و همیشه جنگنده الحق که از تو چیزی غیر از شایسته و بایسته نیست و چقدر خوب و زیبا همه حرف ها را در مقاله ات بیان کردی
  روز سرنگونی دیکتاتور مذهبی حاکم بر ایران نزدیک تر از هر زمان دیگر است
  درود درود درود

 6. صبا می گوید

  خیلی افشاگری خوبی بود. واقعا رژم در لبه سرنگونی هیچی در دستش ندارد الا دروغ گفتن ولی حتما که همه با هم سرنگونشان میکنیم و روسیاهی همیشه به ذعال میماند. درور بر این خواهر مجاهد قهرمان که جوانان ایران را با پایداری و مقاومتش سرفراز کرد.

 7. بهار می گوید

  درود بر تو سمیه قهرمان… درود و برتو و هزاران زن مجاهدی که رو در روی آخوندها مقاوم و سربلند ایستاده اید و رژیم از جدی ترین دشمن خودش که شما ها هستید به شدت میترسد و راهی جز اینکارها ندارد .درود بر تو و عزمت… ما هم به شما نگاه میکنیم و درس ایستادگی میگیریم…

 8. محسن ش می گوید

  درود خدا و خلق اش نثار زنان رزمنده و مجاهد چون تو باد که زمین از خون خواهرانش چون صباها و آسیه ها و نداها شرمگین و از رزم چنین زنان پیشتاز به خود مفتخر است .بله زنان مجاهد میهنم بر آنانند طرحی نو در آسمان میهنم بر اندازندطرحی عاری از ستم استثمار بهره کشی و دروغ جهل و جنایات .سلام و درود بی پایان بر چنین زنانی از سیمه زُلال تا ربیعه و تا مسئول اول غرور و افتخار أفرین شان که صبر زیبای حضرت عیوب را هم به یادگار و به امانت دارد تا که امانت ملت ایران را به سر مقصود نهائی برساندپس به چنین زنانی باد سلام و درودهای بیکران که از البانی پیام اش برای زنان إیرانی میتوان و باید است که میتوان و باید که سرنگونش کنیم

 9. علی نکوئی می گوید

  درود بی کران به شما خواهر مجاهد و همه رزمندگان راه ازادی که از مال و جان خود گذشته وبا فدای حداکثر وحنگ صد در برابر دژخیمان ولایت فقیه ایستاده و روزگار را براین رژیم ضد بشری چنان سیاه کرده اید که با هیچ ترفندی نمی تواند خود را از آن خلاصی دهد. پیروزی از ان مردم ایرانست وحکومت ولایت فقیه هیچ اینده ای بجز سرنگونی تمام و کمالش در انتظارش نیست و آزادی و دموکراسی با مریم رجوی بزودی بر پا خواهد شد

 10. azar می گوید

  درود برعزمت سمیه عزیز ،آتش جنگت هرروزشعله ورتر -استوار و پایدار باشی

 11. مسعود می گوید

  درود بر شما بخاطر پایداری و ایمانت

 12. صبا آزادپور می گوید

  درود بر تو خیلی دوستت دارم و قهرمان من هستی پدر و مادر من هم این اآخوندها به شهادت رسانند من هم میگم بجنگ تا بجنگیم

 13. احمد می گوید

  درود بر عزم تو برای سرنگونی حکومت ملایان

 14. مسعود می گوید

  البته موضع این خواهر کاملا روشنه ولی وضعیت رژیم رو ببینید که به چه نقطه‌یی رسیده که حتی برای ساعاتی نیازمند تضعیف آلترناتیو اصلی خودش است چون هدف رژیم ایجاد شبهه در مورد این آلترناتیو است جنگ روانی همه معنی اش همین است اما موارد استفاده بسته به قیمتی که استفاده کننده میدهد نشانگر نیاز اوست

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.