افشاگری علی جوانمردی در باره دروغپردازی رژیم در مورد دستگیری افراد داعش توسط رژیم آخوندی

75
علی جوانمردی به عنوان یک خبرنگار-

علی جوانمردی: به عنوان یک خبرنگار مستقل صحبت میکنم، صحبتهای من ارتباطی به جایی که کار میکنم ندارد. درخبرهای امروز خبری منتشر شد خبر مهم درگیری سپاه پاسداران قرارگاه نجف با گروهی از پیکارجویان داعش در غرب ایران در منطقه ازگله استان کرمانشاه روستای امام حسن یا منطقه بمو بهش میگویند که هم مرز با حلبچه است، حلبچه در آن طرف در اقلیم کردستان.

طبق گفته سپاه پاسداران ۱۶ نفر از افراد داعشی کشته شدند، ۱۶ نفر دستگیر شدند و ۵ نفر کشته شده اند، طبق گفته سپاه پاسداران است. خبر را دیدید موضوع بسیار مهمی که هست این است که از شما خواهش میکنم بروید و نقشه را نگاه کنید، ببینید منقطه بمو کجا واقع شده است، آن طرف مرزش چه کسانی حاکم هستند، اتحادیه میهنی کردستان، نیروهای پیشمرگ اتحادیه میهنی کردستان که آنها داعش را قبلا قلع و قمع کرده اند و پایین تر از آنها هم حشدالشعبی (بسیج شیعه عراقی) حاکم است و صدها کیلومتر دورتر از آنها در قبل داعش وجود داشته، سوال این است این گروه چه کسانی بودند، وابسته به کدام گروه هستند حالا چرا آمده اند و به ایران حمله کرده اند؟ حدود دو ماه پیش که خبرهای کرکوک را من به صورت لایو از فیس بوک و اینستاگرام من منتشر میکردم خبری را من چند بار پخش کردم، دوستانی که کردی بلدند، این را میدانند و اگر لازم باشد این را می آورم میگذارم ترجمه بشه که همه بدانند، که گفتم آن موقع سپاه پاسداران صدها داعشی را از دزلی در کردستان ایران با هلیکوپتر منتقل کرده به منقطه کلار و منقطه طوزخرماتو نزدیک کرکوک، استان کرکوک.

آن موقع هشدار دادم نسبت به این نیروها که سپاه این را برده و لجستیک و تدارکات آنها هم با سپاه پاسداران بوده، همه افرادی که شکل و شمایل آنها مثل داعشی ها بوده با ریش بلند قیافه داعشی از دزلی منتقل شدند به آن منطقه شاهدین عینی هم همین را تایید کردند، منابع منطقه ای هم این را تایید کردند، حالا چه اتفاق افتاد که این افراد بعد از اینکه هیچ کسی با آنها کاری نداشت یهو آمدند و وارد ایران شدند یک گروه ۲۱ نفره از آنها، این مسئله دقیقا به تظاهرات سراسری مردم ایران برای تغییر نظام ارتباط داره ارتباط بسیار مستقیم، چه ارتباطی؟ نظام میخواهد به مردم بگوید که ما تحت حمله داعش هستیم کشور ما در خطر است سپاه پاسداران که واقعا منفور شده در اذهان مردم ایران، بگوید که سپاه پاسداران یک نیروی مردمیه و داره از کشور حمایت میکند، در صورتی که سوال این است که داعش د اوج قدرت که در قلب اروپا عملیات نظامی انجام میداد، چرا در ایران هیچ عملیاتی انجام نداد، چرا در ایران هیچ اتفاقی نیفتاد آن موقع، چرا؟

دوـ این داعش که آن طرف مرز دست نیروهای پیشمرگ کرد که ضد داعش هستند و داعش را خودشان حشدالشعبی اعلام کرد و نخست وزیر گفته به پایان رسیده خود آقای قاسم سلیمانی رسما اعلام کرده که داعش را نه آنجا بلکه در مرز عراق به سوریه هم به پایان رسیده و داعشی وجود ندارد حالا چه اتفاقی افتاد که داعش دوباره زنده شد، و وارد خاک ایران شد. این را منتظر باشید برای اعترافات این ۱۶ نفر، بزودی می آیند جلوی تی وی تلویزیونهای دولتی و هر آنچه را که جمهوری اسلامی خواهد بازگوی میکنند. در اتاقهای وزارت اطلاعات، مسائلی را مطرح میکنند که جلوگیری کنند از ادامه تظاهرات حق طلبانه سراسری مردم ایران در بهمن ماه در ۲۲ بهمن. برای اینکه جلوگیری بکنند و بگویند ایران درگیری جنگ داخلی میشه داعش داعشی که وجود ندارد داعش داره حمله میکنه به ایران و راهی نیست ما باید جلوگیری بکنیم یعنی مجویز سرکوب در واقع.

این ترفند، ترفند نخ نما و ترفند کهنه ای است که امیدوارم این فایل را پخش کنید شک نکنید که هیچ گروه داعشی در داخل ایران وجود ندارد و اصلا و اساسا در کجا شما دیدید که داعش یک گروهی را بفرستد یک جایی و ۱۶ نفر اسیر بشه هر جایی بوده اینها انتحار کردند و خودکشی کردند درکردستان عراق من خودم چند بار به جبهه رفتم و از نزدیک جنگ داعش را دیدیم، ۹ نفر در نزدیکی کرکوک از زمین هوا اینها را زدند تا این ۹ نفر کشته نشدند اینها هیچ کدام تسلیم نشدند گاهی یکی از اینها را میتوانستند به طور زخمی دستگیر بکنند در واقع این ترفند است از طرف سپاه پاسداران، هیچ خطری جدیدتر چه داخل و چه در خارج ایران هیچ خطری جدیدیتر از بقای جمهوری اسلامی نیست. خطری که میتواند ایران را تجزیه کند میتونه کشور را به قهقرای بیشتر سوق بده و بن بست اقتصادی که هست و ورشکستگی که در انتظار ایران هست اتفاق بیفته خطر اصلی خود نظام جمهوری اسلامیه بدرود.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here