سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

اعتصاب کارگران، بازاریان و رانندگان و تجمع اعتراضی آنها

0 9

اعتصاب کارگران گروه ملی فولاد اهواز ادامه دارد کارگران روز یکشنبه برای دومین روز متوالی در مقابل ساختمان استانداری رژیم تجمع اعتراضی برگزار کردند. آنها در اعتراض به پرداخت نشدن ماه‌ها حقوق و همچنین وضعیت نابسامان کارخانه تجمع کردند.

شعارهای کارگران:‌ سوریه را رها کن فکری به حال ما کن

کارگران نیشکرهفت تپه روز یکشنبه برای هفتمین روز متوالی دراعتراض به پرداخت نشدن مطالباتشان به اعتصاب وتجمع خود ادامه دادند .

روز یکشنبه ۲۰ آبانماه بازاریان و کسبه در بخش‌هایی از بازار ۱۵ خرداد در تهران در ادامه اعتصاب و اعتراض روزهای قبل قبل دست از کار کشیدند و مغازه‌های خود را بستند.

یکشنبه۲۰ آبانماه اعتصاب کامیونداران ادامه یافت. رانندگان کامیون در شهرهای مختلف همچنان بر خواسته خود مبنی بر آزادی همکارانشان و همچنین در اعتراض به گرانی قطعات و لوازم یدکی ایستاده و در اعتصاب بسر می‌برند.

رانندگان کامیون در شهرهای بندرعباس، زنجان، نجف آباد، چناران، زرین شهرو اسلامشهر، در اعتصاب بسر می‌برند.

رانندگان تاکسی در اصفهان در اعتراض به گرانی قطعات یدکی و سطح درآمد پایین تجمع کردند.

کارگران شرکت کیسون (مجری طرح قطار شهری اهواز) در اعتراض به پرداخت نشدن ۱۷ ماه حقوق خود در مقابل درب اصلی این شرکت تجمع کردند.

کارکنان بیمارستان فوق تخصصی موسوم به خمینی در کرج در ادامه پیگیری مطالبات دوازده ماهه مزدی و وضعیت نامعلوم و بلاتکلیفی پرسنل، روز یکشنبه ۲۰آبان ماه در محوطه داخلی بیمارستان تجمع اعتراضی برگزار کردند.

کارگران فضای سبز شهرداری الوند در استان قزوین،در اعتراض به پرداخت نشدن ۵ ماه حقوق عقب افتاده خود در مقابل شهرداری رژیم در این شهر دست به تجمع و اعتراض زدند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.