سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

اعتصابات کارگران، کارمندان و دانشجویان به‌ستوه آمده از ستم نظام پلید آخوندی در شهرهای مختلف میهن اشغال‌شده

0 28

کارگران نیشکر هفت تپه روز چهارشنبه هفتم شهریور به اعتصاب خود ادامه داده و در محوطه این شرکت تجمع کردند. کارگران نیشکر هفت تپه تاکید کردند که تا رسیدن به خواسته‌هایشان به اعتصاب ادامه می‌دهند.

فرماندار رژیم در شوش، که برای فریب کارگران و شکستن اعتصاب آنها صحبت با اعتصابیون به این شرکت رفته بود با کارگرانی خشمگین روبرو شد که او را از جمع خود اخراج کردند و وی مجبور شد مفتضحانه شرکت را ترک کند.

کارگران پتروشیمی گچساران در اعتراض به پرداخت نشدن حقوق‌های معوقه شان چهارمین روز اعتصاب و اعتراض خودشان را پشت سر گذاشتند.

کارگران پتروشیمی گچ ساران

کارگران گروه ملی فولاد اهواز، در اعتراض به پرداخت نشدن ۴ ماه حقوق عقب مانده شان و تامین نشدن مواد اولیه لازم جهت راه‌اندازی دوباره فعالیت شرکت، در مقابل استانداری رژیم در خوزستان تجمع کردند.این کارگران دومین هفته اعتراض و تجمعات خود را پشت سر می‌گذارند.

کارگران شرکت کارتن ایران در محله شادآباد تهران در اعتراض به اخراج چهار نفر از همکاران خود و احتمال اخراج گسترده سایر کارگران، دست از کار کشیده و برای دومین روز متوالی در محوطه این کارخانه تحصن کردند.

غارت شدگان شرکت خودرو کیمیا در مقابل دادسرای پولی و بانکی رژیم آخوندی در خیابان فاطمی در تهران تجمع اعتراضی برگزار کردند. این شرکت حکومتی که توسط بانک مرکزی رژیم تایید شده است، با کلاهبرداری یک سال است که پول این غارت شدگان را گرفته و اکنون نه پول را به آنها برمی‌گرداند و نه خودور تحویل شان می‌دهد.

کارکنان تعاونی‌های سهام عدالت تهران در اعتراض به پرداخت نکردن حقوق و نداشتن امنیت شغلی مقابل سازمان خصوصی‌سازی رژیم تجمع اعتراضی برگزارکردند.

جمعی از دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به شهریه دروس جبرانی در مقابل معاونت دانشجویی دانشگاه تجمع اعتراضی برگزار کردند. دانشجویان می‌گفتند این شهریه پول زور است و ما پول زور به دانشگاه نمی‌دهیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.