سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

اعتصابات و تجمعات مردمی علیه ستم و چپاول آخوندهای ضدایرانی

0 23

روز دوشنبه کارگران گروه ملی فولاد اهواز به اعتصاب و تجمع خود در مقابل استانداری رژیم در این شهر ادامه داده و به سمت کیان‌پارس راهپیمایی کردند. و علیه کارگزاران چپاولگر رژیم شعار سردادند.

مردم مریوان در جریان تشییع پیکرهای ۴تن از فعالان محیط زیست که سپاه پاسداران مسبب قتل آن‌ها بود، به خودروی نماینده مزدور رژیم در مریوان تهاجم کردند تظاهر کنندگان همچنین خواستار آزادی زندانی سیاسی محکوم به اعدام رامین حسین پناه شدند.

اعتصاب کارکنان و کارگران پروژه انتقال آب در ارومیه برغم مراجعه چند تن از سرکردگان سپاه ضدمردمی به اعتصابیون و درخواست بازگشت آنها به سر کار، ادامه یافت. این اعتصاب در اعتراض به پرداخت نشدن حقوق و اضافه کاری پنج ماه کارگران و کارکنان پروژه انتقال آب در ارومیه آغاز شده است.

روز دوشنبه رانندگان تاکسی در خرم آباد در اعتراض به عملکرد ضدمردمی کارگزاران رژیم در این شهر اعتصاب کرده و دست به تجمع زدند.

روز دوشنبه رانندگان سواری کرایه بین المللی مشهد-هرات در پایانه مشهد اعتصاب کردند. این اعتصاب به این علت صورت گرفت که گمرک رژیم از روز گذشته از سواری‌های مسیر مشهد-هرات و بالعکس خواسته که مابازای هر نفر سیصد هزار تومان خروجی بدهند. در حالیکه کرایه دربست هر ماشین سیصد و هشتاد هزار تومان است. این اعتصاب همزمان در هرات نیز شروع شده است.

پرسنل بیمارستان موسوم به امام در کرج برای چندمین بار در اعتراض به پرداخت نشدن ۱۰ماه حقوق عقب افتاده شان، در مقابل استانداری رژیم در این شهر تجمع اعتراضی برگزار کردند.

روز یکشنبه چهارم شهریور بدنبال فوت یک دختر نوجوان در اثر تزریق اشتباه، خانواده و جمعی از مردم یزد در مقابل بیمارستان افشار تجمع کردند.

جمعی از فرهنگیان بازنشسته در اعتراض به پائین بودن حقوق شان مقابل دفتر آخوند روحانی در خیابان پاستور در تهران دست به تجمع زدند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.