سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

اعتصابات و اعتراضات اقشار مختلف مردم در شهرهای متعددی در میهن اشغال‌شده علیه ظلم و چپاول رژیم آخوندی

0 17

کسبه بازار اطلس در مشهد در اعتراض به خرابی وضعیت بازار و هزینه‌هایی که ارگان‌های رژیم برای غارت و چپاول به مغازه داران تحمیل می‌کنند دست به اعتصاب زدند و مغازه‌های خود را بستند.

ttps://youtu.be/2dA2GxCiaJg

روز پنجشنبه دانشجویان دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران برای پنجمین روز تجمع خود را در اعتراض به احکام غیرقانونی قضاییه آخوندی علیه چند تن از دانشجویان این دانشگاه ادامه دادند.

دانشجویان خواهان لغو فوری و بدون قید و شرط این احکام غیرقانونی هستند.

جمعی از بازنشستگان بانک سپه در تهران در اعتراض به مشکلات معیشتی و کمبود حقوق خود مقابل ساختمان مرکزی این بانک تجمع کردند.

جمعی از کشاورزان منطقه سادات حسینی ایذه در اعتراض به کمبود آب کشاورزی برای زمین‌هایی که زیر کشت برنج برده‌اند، مقابل فرمانداری رژیم در ایذه تجمع کردند.

جوانان جویای کار بندر دیلم برای دومین بار در اعتراض به عدم بکارگیری نیروی کار بومی در تاسیسات نفتی در حوزه جغرافیایی شهرستان‌های دیلم و گِناوه، جاده گچساران به بنادر دیلم و گناوه را به مدت ۱۲ساعت بستند.

جمعی از مالکین زمین‌های کوثر یک هشتگرد در اعتراض به بی تفاوتی کارگزاران رژیم در حل مشکل ملی شدن اراضی، مقابل استانداری رژیم در البرز دست به تجمع و اعتراض زدند.

گروه‌هایی از مردم سعادت آباد تهران که شاهد دستگیری یک جوان توسط ماموران سرکوبگر رژیم بودند به مقابله با مزدوران و حمایت از جوان دستگیر شده برخاستند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.