سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

اعتراف پاسدار سعید قاسمی به استفاده پاسداران از پوشش هلال‌احمر و رابطه با القاعده

0 175

مقاومت ایران همواره نقش هلال‌احمر و دستگاه‌های به‌ظاهر مدنی را در سرکوب و تروریسم افشا کرده است.

پاسدار سرتیپ سعید قاسمی روز ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ برای اولین بار اعتراف کرد که سپاه پاسداران در بوسنی تحت عنوان هلال‌احمر عمل می‌کرده و با القاعده در ارتباط بوده است. متعاقباً سپاه پاسداران و هلال‌احمر رژیم آخوندی در وحشت از عواقب بین‌المللی فاش شدن این واقعیت آن‌هم از زبان پاسداری که مدت‌ها در بوسنی حضورداشته، به‌طور ناموفقی درصدد تکذیب و رفع‌ورجوع اظهارات پاسدار قاسمی برآمدند. اظهاراتی که روز ۲۸ فروردین، توسط پاسدار حسین الله کرم سرکرده باند موسوم به انصار حزب‌الله بار دیگر مورد تائید قرار گرفت.

مقاومت ایران طی چهار دهه گذشته بارها فاش کرده که این رژیم چگونه هلال‌احمر و دیگر دستگاه‌های به‌ظاهر مدنی را در خدمت سرکوب داخلی و صدور تروریسم و چپاول اموال مردم به کار گرفته است. هلال‌احمر همواره ابزاردست سپاه پاسداران در دست‌اندازی‌های جنایت‌کارانه و تروریستی‌اش به کشورهای منطقه بوده است.

خانم مریم رجوی رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت ایران در سخنان خود در همبستگی با سیل‌زدگان در ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ هلال‌احمر را ابزاری برای صدور ارتجاع و تروریسم توصیف کرد و گفت «شهرداری‌ها، نهادهای امنیتی و بنگاهی چپاول‌اند. استانداری‌ها برای تأمین امنیت رژیم‌اند. هلال‌احمر برای صدور ارتجاع و تروریسم است. کمیته امداد برای سوریه و افغانستان است و تمامی نهادهای امکانات کشور هیچ‌یک برای حفاظت از مردم نیست، بلکه برای حفظ رژیم ولایت‌فقیه است».

سازمان مجاهدین خلق ایران در اطلاعیه‌ای در ۱۳ مرداد ۱۳۶۶ تحت عنوان «افشای جزئیات و عوامل طرح تروریستی و آشوبگرانهٔ رژیم خمینی در مکه» که باعث کشته شدن صدها تن از حجاج شد نوشت: رژیم آخوندها برای اجرای این طرح بسیاری از سردمداران و مقامات مهم رژیم ازجمله تعدادی از وزرا، سرکردگان سپاه، ائمه جمعه، نمایندگان مجلس، و یوسف وحیدی دستجردی رئیس هلال‌احمر را به مکه اعزام کرده است.

مقاومت ایران پیش‌ازاین، یک نامه سری از شورای عالی امنیت رژیم خطاب به نوربالا رئیس هلال‌احمر در ۳۰ فروردین ۱۳۸۲را فاش کرد که نشان می‌دهد هلال‌احمر چیزی جز آلت دست سپاه پاسداران و نیروی قدس نیست. این نامه که امضای علی ربیعی دبیر اجرایی شورای عالی امنیت را داشت تصمیمات «شورای سیاست گزاری عراق که به تائید» خاتمی رئیس‌جمهور ارتجاع رسیده بود را به رئیس هلال‌احمر ابلاغ می‌کند که بر اساس آن «نیازمندی‌های فوری مردم عراق توسط نیروی قدس مشخص» و «هلال‌احمر مسئول جمع‌آوری کمک‌های مردمی» می‌شود و«کمک‌ها با هماهنگی نیروی قدس به داخل عراق منتقل خواهد شد».

مقاومت ایران در اطلاعیه ۲۹ فروردین۱۳۸۳اعلام کرد «روز ۱۷فروردین, شوشتری زاده رئیس هلال‌احمر رژیم به دستور خامنه‌ای به همراه یک اکیپ وزارت اطلاعات و نیروی قدس تحت عنوان هلال‌احمر, از تهران به کربلا و بغداد رفت».

در اطلاعیه ۹ فروردین ۱۳۹۴ مقاومت ایران اعلام کرد «یکی از طرح‌های نیروی قدس برای باز کردن راه ورود به یمن فعال کردن هلال‌احمر رژیم بود تا درپوش کمک‌های انسان دوستانه و ایجاد بیمارستان و رساندن کمک‌های دارویی بتواند راه ورود رژیم به این کشور را باز کند. از این طریق تلاش کرد افرادی را برای شبکه‌های تروریستی خود عضوگیری کند». و در اطلاعیه دیگری در ۴خرداد ۱۳۸۳ از انتقال فرماندهان حوثی بین ایران و یمن با هواپیماهایی تحت پوش کمک‌های هلال‌احمر پرده برداشت.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۲۹فروردین ۱۳۹۸(۱۸ آوریل ۲۰۱۹)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.