اعتراف مهره رژیم به غارت سپرده های مردم توسط آقازاده ها و اعضای مجلس آخوندی

82
احمد توکلی عضو پیشین مجلس آخوندی-min

احمد توکلی عضو پیشین مجلس آخوندی به دست داشتن آقازاده ها و اعضای مجلس آخوندی و کارگزاران و نهادهای حکومتی در وضعیت موسسه ثامن الحجج که سپرده های مردم را به غارت برده است، اعتراف کرد.

وی طی مصاحبه ای با تاکید بر اینکه «بانک مرکزی مسئولیت‌ها و اختیارات ویژه‌ای دارد»، گفت: چون وزارت تعاون و بانک مرکزی غیرعقلایی کار کردند، باید پاسخگو باشند. بانک مرکزی طبق قانون معاون جرم است چون در اقدام به موقع اهمال کرده است.

تخلفات اصلی ثامن‌الحجج از سال ۸۶ به بعد است که اتفاقا توسط بانک مرکزی نیز حمایت شد به ویژه در زمان مسئولیت بهمنی(نماینده فعلی ساوجبلاغ) در حالیکه این موسسه بازرسان را راه نمی‌داد اما از سوی بانک مرکزی تشویق‌نامه دریافت می‌کرد.

وی با تاکید بر اینکه باید فشار بر مردم را کم کرد، از مقامات و کارگزاران رژیم که از این موسسه تسهیلات و وام گرفته اند خواست که بدهی های خود را پرداخت کنند و یاآوری کرد که: اکثر آن‌ها نیز از فرزندان علما، قضات با سابقه و شخصیت‌های سیاسی هستند. .

توکلی به این وضعیت در تمام نظام آخوندی اشاره کرد و گفت:‌«آدم‌های فاسد در دستگاه‌های حکومت یار دارند که به کمک‌شان می‌آیند»: …..؛ چراکه فاسدها یارگیری کرده و مانند خودشان را تکثیر می‌کنند.

جماران ۹۶۰۹۰۷

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here