سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

اعتراف علی اکبر صالحی به گیر افتادن در تله اتمی به خاطر افشاگریهای مجاهدین

0 51

سازمان انرژی اتمی رژیم، سوزِ دل حکومت آخوندی را از گیر افتادن در تله اتمی به خاطر افشاگریهای مجاهدین ابراز کرد.

وی گفت: در مسائل هسته‌ای مجاهدین جزو اولین نفراتی بودند که این مسئله را تحت عنوان افشاگری، مطرح کردند… این مسئله را بزرگ‌نمایی کرده و اینگونه جلوه دادند که این کار سری بوده است. مجاهدین در بسیاری از قضایای کشور، مانند هسته‌ای دخالت می‌کردند، اما تمرکز اصلی آن‌ها بیشتر بر مسائل هسته‌ای بود. البته ما تذکرات لازم را برای مقابله با عملکرد آن‌ها داده و می‌دهیم، ولی آن‌ها هم به‌طور مداوم شیوه‌هایشان را عوض می‌کنند.

رئیس سازمان انرژی اتمی رژیم به شکست سنگین رژیم اخوندی در اثر افشاگری مجاهدین اعتراف کرد و گفت: چند روز پس از سفر اول البرادعی و گروه همراهش به ایران و بازدید از محل احداث UCF اصفهان، مجاهدین اعلام کردند که نظام ایران در نطنز فعالیت سری انجام می‌دهد.

وی افزود: طبق مقررات آژانس بین‌المللی انرژی اتمی… ما می‌توانستیم نطنز را بسازیم و ۶ ماه قبل از اینکه اورانیوم برای غنی‌سازی به آنجا منتقل شود، آژانس را مطلع کنیم، ولی زمانی که مجاهدین این خبر را پخش کردند، هنوز مدت زمان بیشتری برای راه‌اندازی این تاسیسات مانده بود. مجاهدین علیه ما بسیار تلاش کردند که در حوزه‌های مختلف کاملا مشهود بوده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.