سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

اعتراف سفیر رژیم در آلمان به وجود شواهد غیرقابل انکار تروریسم رژیم در دست اروپایی‌ها

0 26

علی ماجدی، که تا دوماه پیش سفیر رژیم در آلمان بود درباره توطئه تروریستی رژیم علیه گردهمایی بزرگ مقاومت در پاریس، تصریح کرد که در این باره اروپایی‌ها اسنادی دارند که ما نمی‌توانیم آن را به راحتی رد کنیم.

وی در پاسخ به ادعای یک خبرگزاری حکومتی که این توطئه و دستگیری دیپلومات تروریست رژیم را ادعای اروپایی‌ها توصیف می‌کرد، گفت: من اعتقادی به این تحلیل‌ها ندارم. اروپایی‌ها در مورد ادعاهایی که مطرح کرده‌اند؛ اسنادی آورده‌اند که ما نمی‌توانیم آن را به راحتی رد کنیم…

علی ماجدی که به نحو مضحکی تلاش می‌کرد، این توطئه تروریستی را یک دوگانگی در سیاست رژیم قلمداد کند افزود: «در هنگامی‌که روحانی به اتریش سفر می‌کند، مسائل آلمان رخ می‌دهد. قبل از آن نیز مسائل دیگری وجود داشت. آنها با یک دوگانگی در سیاست ایران مواجه شده‌اند، ما در داخل کشور با موضوعی همچون “عملیات خودسرانه” مواجه هستیم، آیا می‌توانیم منکر شویم که در خارج از کشور نیز نمونه ای از این اتفاقات رخ نمی‌دهد؟»

یاد آوری می‌کنیم که دبیرخانه شورای ملی مقاومت در روز ۱۵ آبان ۹۷طی اطلاعیه یی اعلام کرد: پس از توطئه‌های تروریستی وزارت اطلاعات رژیم آخوندها در آلبانی و فرانسه و آمریکا و دانمارک، پشتیبانان رژیم برای سرپوش گذاشتن بر تروریسم دولتی و در بردن خامنه‌ای و روحانی تلاش می‌کنند پای محافل موهوم خودسر را به میان بکشند. اما اظهارات بی پرده و عاری از ابهام وزیر خارجه رژیم در مجلس آخوندی به‌روشنی این قبیل تئوری‌بافی‌ها درباره اقدامات خودسرانه و بدون اطلاع خامنه‌ای و روحانی را باطل می‌کند

«ما یک دستگاهی نیستیم که سر خود عمل کنیم… مگر میتوانیم ما تو این کشور کاری را بکنیم بدون اینکه گزارش بدهیم؟… مقام معظم رهبری هم در راس نظام این مطالبات ملت ایران را همواره با صدای رسا مطرح کردند اما مقام معظم رهبری همزمان گفتند که مذاکره کنندگان امین هستند نگفتند که مذاکره کنندگان مخفی کاری میکنند بارها به شما فرمودند که من چیزهایی را میدانم خبرهایی را دارم جزئیاتی را از مذاکره میدانم که شما نمیدانید ریز را خدمت ایشون عرض کردیم اینطور نیست که ما خواسته باشیم خلاف منویات مقام معظم رهبری کاری بکنیم»

اظهارات علی ماجدی سفیر پیشین حکومت آخوندی در آلمان، در شرایطی مطرح میشود که اتحادیه اروپا برای نخستین بارمعاونت امنیت داخلی وزارت اطلاعات و معاون وزیر اطلاعات و هم چنین اسدالله اسدی دیپلمات تروریست دستگیر شده رژیم را که در بلژیک زندانی است، تحریم و لیست گذاری کرده است.

علی ماجدی ضمن اعترافش به این که اسناد توطئه تروریستی قابل رد کردن نیست، در ادامه مصاحبه اش، با سرخوردگی درباره اجرای سازوکار ویژه مالی اروپا گفت: برجام بخش کوچکی از مجموعه دادوستدها بین اروپا و آمریکا است و در حال حاضر آن قدر مسائل فرا آتلانتیکی بین اروپا و آمریکا وجود دارد که ممکن است در این بین، موضوع ایران و برجام نیز قربانی شوند.

سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات حکومت آخوندی 

باید در لیست سازمانهای تروریستی قرار گیرند

و کلیه روابط اقتصادی با موسسات وابسته به سپاه پاسداران

باید قطع شود

نمایندگی شورای ملی مقاومت ایران در آلمان طی اطلاعیه یی در روز دوم بهمن۹۷، ضمن استقبال از لغو پروازهای ماهان ایر متعلق به سپاه پاسداران به خاک آلمان، خواهان توقف هرگونه معامله و روابط تجاری و اقتصادی با رژیم آخوندی بخصوص با شرکتها و موسسات و نهادهایی شد که مستقیم و غیر مستقیم به سپاه پاسداران فاشیسم دینی حاکم بر ایران وابسته هستند.

این اطلاعیه می افزاید: تجربه نشان داده است که رژیم آخوندی از یک سو از هر امکانی در کشورهای غربی برای جاسوسی، (اقدامات) تروریستی، سرقت تکنولوژی، قاچاق مواد مخدر و دیگر مقاصد نامشروع بهره برداری میکند و از سوی دیگر منافع تجارت با کشورهای خارجی تماما صرف سرکوب مردم ایران، صدور جنگ افروزی و تروریسم و در یک کلام تحکیم سلطه ننگین آخوندها میشود

شورای ملی مقاومت ایران پیش از این در گزارشهای متعددی از جمله در گزارشی که در اکتبر ۲۰۱۷ منتشر گردید، فاش کرد شرکت ماهان متعلق به نیروی قدس سپاه پاسداران است و خواهان تحریم آن شد. بر اساس این گزارشها ماهان ایر برای انتقال پاسداران و شبه نظامیان وابسته به آنها و همجنین انتقال سلاح به سوریه و دیگر کشورهایی که دست اندرکار صدرور تروریسم و جنگ افروزی به آنهاست مورد استفاده قرار میگیرد

با بالا گرفتن اقدامات تروریستی و جاسوسی دیکتاتوری آخوندها در اروپا، نبایستی اجازه داد از هیچ وسیله ای برای پیشبرد طرحهای شوم تروریستی و جنگ افروزانه خود استفاده کند. باید تمامیت سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات در لیست سازمانهای تروریستی قرار گیرند و کلیه مزدوران و جاسوسان آنها محاکمه و اخراج شوند. این تنها راه متوقف کردن توطئه‌ها و تهدیدهای این رژیم در اروپاست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.