اعتراف دژخیم محسنی اژه‌ای: دهه ۶۰مظلوم ماند

122
دژخیم محسنی اژه‌ای معاون اول قوه قضاییه رژیم در نوزدهمین سالگرد هلاکت لاجوردی دژخیم به آثار جنبش دادخواهی اعتراف کرد و گفت: «امروز حقیقتاً دهه ۶۰ و بسیاری از شخصیتهای انقلابی مظلوم ماندند. من از شهید لاجوردی معذرت می‌خواهم که نتوانستم در افشای چهره (مجاهدین)، حفظ بیت المال آنطور که باید به وی تاسی کنم».

خبرگزاری حکومتی مهر ۱شهریور ۹۶ به شقاوت لاجوردی اذعان کرد و گفت: «از سال ۵۹ تا زمان شهادت شهید لاجوردی در خدمت وی بودم… در آغاز انقلاب ممکن بود به‌دلیل کم تجربی قضات انتقادی به حکمی باشد و شهید لاجوردی اگر حکمی صادر می‌شد حتی اگر به آن ایرادی داشت اجرا می‌کرد… درباره شهید لاجوردی خیلی بی‌انصافی کردند نسبتهایی را به وی می‌دادند و حرف‌هایی را نزد امام و شورای قضایی درباره وی می‌زدند».

بیشتر بخوانید:

هراس فزاینده رژیم ولایت فقیه از گسترش جنبش دادخواهی قتل‌عام ۶۷ و گردهمایی بزرگ مقاومت در پاریس

در ادامه ابراز وحشتهای رژیم از اوجگیری جنبش دادخواهی شهیدان قتل‌عام ۳۰۰۰۰زندانی سیاسی در سال ۶۷با حکم خمینی، مهره‌ها و رسانه‌های حکومتی هراس نظام آخوندی را از فراگیرشدن شعار نه جلاد نه شیاد و شقه و بحران درونی رژیم برملا می‌کنند.

آخوند مجتبی ذوالنور نماینده مجلس ارتجاع، در سخنرانی خود در نمایش جمعه قم، ضمن اشاره تلویحی به اعتراف به ۳۸سال اعدام و زندان و بحران درونی رژیم بر سر حکم خمینی برای قتل‌عام مجاهدین و اعتراض منتظری، گفت: برخی از پشت تریبون‌ های ملی اعدام مجاهدین را زیر سؤال بردند. ، اما آن‌ ها به حکم شرع اعدام شدند. (خبرگزاری سپاه پاسداران، فارس ۲۰مرداد ۹۶)

آخوند محمدی عراقی، عضو خبرگان ارتجاع نیز در جلسه‌یی که در کرمانشاه علیه مجاهدین برگزار شده بود، در اظهارات هراس‌آلودی گفت: امروز دنیای استکبار درصدد تطهیر (مجاهدین) است و در پاریس برای آنها میتینگ راه انداخته و سردمداران استکبار در آن شرکت می‌کنند. (خبرگزاری مهر آخوندی ۱۹مرداد ۹۶)

آخوند عسگری، گرداننده ارگان موسوم به بنیاد شهید استان کرمانشاه نیز در وحشت از گسترش جنبش دادخواهی، به عوامل رژیم هشدار داد و با تکرار حرف خامنه‌ای گفت: مبادا آن خاطرات تلخ فراموش شود و جای شهید و جلاد عوض شود. (خبرگزاری بسیج ۲۱مرداد ۹۶)

یک رسانه حکومتی ضمن بیان حسرت رژیم از برکناری تحمیلی آخوند دژخیم مصطفی پورمحمدی عضو هیأت مرگ در قتل‌عام ۶۷و آخوند مجید انصاری از مهره‌های خمینی در قتل‌عام زندانیان سیاسی، آنان را شبیه آخوند روحانی معرفی کرد و نسبت به کنار گذاشته شدن آنها از کابینه آخوند روحانی در اثر بالا گرفتن جنبش دادخواهی سوزوگداز کرد.

این رسانه حکومتی نوشت: تقدیر از مردانی شبیه «روحانی». از جمله شخصیتهایی که در نظام جمهوری اسلامی، در مسئولیتهای گوناگونی به انجام وظایف خویش اقدام کردند مجید انصاری معاون رئیس‌جمهور در دولت یازدهم و مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری دولت یازدهم بوده‌اند. (سایت حکومتی رویداد ۲۴ – ۲۰مرداد ۹۶)

یک رسانه حکومتی پیش از این به تاثیرات جنبش دادخواهی قتل‌عام ۶۷در تحمیل برکناری آخوند دژخیم مصطفی‌ پورمحمدی به روحانی اذعان کرده و نوشته بود: به اجبار رانده شدن وزیر دادگستری از چالشهای روحانی پیش از انتخابات است. (روزنامه جهان صنعت ۱۸مرداد ۹۶).

پس از بالا گرفتن کارزار دادخواهی، خون شهیدان قتل‌عام ۶۷، آخوند جلاد پورمحمدی ناگزیر به اعتراف صریح شده و گفته بود، به ارتکاب این جنایت علیه بشریت افتخار می‌کند.

درباره اعتراف ناگزیر این آخوند جلاد، رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت در پیامی به تظاهرات هموطنانمان در آلمان گفت:

و حرف وزیر دادگستری دولت روحانی، دژخیم پورمحمدی این است که ما:‌ «افتخار می‌کنیم دستور خدا را درباره منافقین اجرا کردیم».

پس خوشا پایداری مجاهدین، خوشا ایستادگی مردم ایران، زیرا آخوندها را به‌چنان ذلتی کشانده‌اند که به‌زبان خود می‌گویند افتخارشان کشتار و خونریزی است. اما مردم ما در این اعتراف ننگین، آغاز فرو ریختن نظام ولایت فقیه را می‌بینند و چنین خواهد شد.

1 COMMENT

  1. مسخره است كه از جلاد اوين رأفت انساني استخراج كنند ، حيف كه خيلي وقت است به درك واصل شده وگرنه بايد . .دي . ان . اي وي را مي گرفتند مي ديدند جزو كدام شاخه جانوري قرار مي گيرد مهرباني ، عطوفت ، رأفت اينها صفات انساني هستند در اين رده جانوري قرار نمي گيرد اگرچه اسم هرجانوري را بياوريم توهين به كل آن شاخه حيواني است و از توضيح بيشتر در مي گذرم .

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here