سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

اعتراف به شکست ۴ دهه دروغ‌پراکنی و شیطان‌سازی علیه مجاهدین

0 26

مجری:

یکی از شعبات وزارت اطلاعات موسوم به هابیلیان به تاریخ ۲۹ شهریور ۹۵، طی گفتگویی که یکی از آخوندهای مزدور رژیم با دژخیم هاشمینژاد داشته، به نقل از او نوشته که مجاهدین برای آخوندها «خطرناک» هستن و «رسانه‌های گروهی ما [در مورد مجاهدین] ضعف دارند. کوتاهی می‌کنند» چند وقت پیش هم به دنبال اوج‌گیری کارزار دادخواهی خون شهیدان قتل‌عام ۶۷ در داخل و خارج کشور، دژخیم هاشمی نژاد طی مصاحبه‌ای با رسانه‌های رژیم به تاریخ ۱۴ شهریور ۹۵ گفت: (مجاهدین)… یک قوه خطرناک هستند. باید توجه داشت در طول دوران حیات (مجاهدین) آن‌ها هیچ‌وقت توان نفوذشان را در مراکز مختلف از دست ندادند. باز اخیراً هم دیدیم که در بیت منتظری همان حرکت خطرناکی که در دهه ۶۰ شروع کرده بودند، دوباره دیده شد. ما نباید تصور کنیم در داخل هیچ خبری در این نوع حرکت‌ها وجود ندارد… این نگاه ممکن است یک نوع غفلت در سیاست‌گذاری‌ها به وجود بیاورد. باید به (مجاهدین) در سیاست‌گذاری‌ها توجه داشت… نسبت به فیصله دادن و مختومه کردن پرونده (مجاهدین)، مقداری کوتاهی شده است.

منظور از خطرناک بودن مجاهدین برای رژیم و اینکه می‌گویند غفلت کردیم و کوتاهی کردیم چیست؟

مسعود امیرپناهی

این‌یک اعتراف آشکار به شکست رژیم در همه پهنه‌هاست. رژیمی که نتوانسته مجاهدین را با قتل‌عام و کشتار و بمباران و موشک‌باران نابود کند فکر می‌کرد می‌تواند با یک جنگ روانی کثیف و پرهزینه و با انتشار هزاران کتاب و فیلم و مستند و نمایشگاه و بمباران تبلیغاتی علیه مجاهدین، تاریخ را تحریف و جای جلاد و قربانی را عوض کند تا هم سرنگونی خودش را چند صباحی به عقب بیندازد و هم از عقوبت و کیفر جنایاتش فرار کند.

پایه‌گذار این جنگ روانی خمینی ضدبشر بود که حکم قتل‌عام بیش از ۳۰ هزار از فرزندان مجاهد و مبارز این خلق را داد. اولین بار همین خمینی دجال بود که گفت مجاهدین خودشان خودشان را شکنجه می‌کنند و خودشان خودشان را می‌کشند بعد تقصیر را به گردن رژیم می‌اندازند. رژیم طی ۴ دهه حول همین محور به جنگ روانی و دروغ‌پردازی علیه مجاهدین و تهیه جعلیات تحت عنوان مستند و یا کتاب و نمایشگاه و مصاحبه‌های ساختگی پرداخت تا حقیقت جامعه ایران را برای نسل جوان بپوشاند و مانع استقبال مردم بخصوص نسل جوان به مجاهدین شود؛ اما انتشار فایل‌صوتی آقای منتظری پرده‌ای را که رژیم با جنگ روانی و با شیطان سازی می‌خواست روی واقعیت جامعه بیندازد کنار زد و بازتاب‌هایش رژیم را سراپا دچار تکان و تلاطم بی‌سابقه‌ای کرد.

حالا ولی‌فقیه ارتجاع به عیان می‌بیند که بذرهای مقاومت که با خون مجاهدین در جای‌جای میهن به بار نشسته، به آتش‌فشانی تبدیل‌شده که تمامیت نظام آخوندی را به لرزه درآورده و امروز همین دژخیم هاشمی نژاد می‌گوید «نباید تصور کنیم در داخل هیچ خبری در این نوع حرکت‌ها وجود ندارد».

حرف بقیه سردمداران رژیم نیز همین وحشت و ترس را نشان می‌دهد و مستمر به صحنه می‌آیند و می‌گویند هدف تطهیر مجاهدین است یا هدف احیای مجاهدین است.

همین هاشمی نژادِ دژخیم در یک مصاحبه دیگر که در تاریخ ۲۲ مرداد با خبرگزاری سپاه پاسداران موسوم به فارس انجام داده بود گفته است:

«… سازمان مجاهدین خلق بازخوانی نشد و جوانان آگاهی پیدا نکردند و به‌این‌ترتیب فرصت به [مجاهدین] داده شد تا آن‌ها از این فرصت‌ها بهره بگیرند و … به عرصه عمومی بازگردند… برای خود هوادار جمع کنند».

که این حرف، اعتراف صریحی به موج اقبال اجتماعی بخصوص از طرف جوانان به مجاهدین است.

این دژخیم در ادامه همین مصاحبه می‌گوید: «در سال ۸۸ شاهد بودیم… سرنخ بسیاری از حوادث… در دست مجاهدین بود». ملاحظه می‌کنید که معنی و منشأ وحشت ولی‌فقیه که از زبان دژخیم هاشمی نژاد بیان‌شده، مبنی بر این‌که «مجاهدین یک قوه خطرناک هستند» از چیست و از کجاست؟ درواقع این وحشت، از نقش انگیزاننده و الهام‌بخش مجاهدین در رابطه با جامعه‌ای است که دیگر حاضر نیست به حاکمیت سراسر فساد و جنایت ولایت‌فقیه تن بدهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.