سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

اعتراف آخوند روحانی به تنگناهای مرگبار رژیم، زمینه‌سازی دجالانه برای گران‌کردن سوخت

0 32

آخوند حسن روحانی روز دوشنبه بر ناگزیر بودن حکومت آخوندی به تن دادن به کنوانسیون‌های مربوط به اف ای تی اف تاکید کرد و با اشاره به وضعیت بحرانی رژیم در تنگنای تحریم‌ها، گفت: مافرصت‌ها را می‌سوزانیم وبدون کار کردن با بانک‌های بین المللی اقتصاد حل نمیشود:

«این اشکال کار ما است فرصت‌ها را می‌سوزانیم هدر میدهیم. ما الان میخواهیم با بانک‌های خارجی کار کنیم بدون کار کردن با بانک‌های خارجی اقتصاد ما حل نمیشه حل میشه منتهی با ۲۰ درصد گرانتر شما جنس وارد میکنی از این صرافی به آن صرافی از آن صرافی به آن صرافی ۲۰ درصد گرانتر برایت در می‌آید اگر با سیستم بانکی باشه ۲۰ درصد ارزانتر در می‌آید بحث هزینه هست میگوئید اف ای تی اف باشه یا نباشه؟ یکنفر نمی‌آید بگه اف ای تی اف باشه یعنی ۲۰ درصد ارزانتر، اف ای تی اف نباشه یعنی ۲۰ درصد گرانتر خب اونی که شعار میده بیاید هزینه اش را پرداخت بکنه نمیشه تو این کشور یکنفر بیاید در یک نهادی در یک ارگانی شعار بده و آثار شعارش را برای مردم ترجمه نکند باید ترجمه کنیم برجام باشه یا نباشه خب نباشه ترجمه کنید یعنی چی؟ برجام باشه یعنی چه برجام نباشه یعنی چه، ترجمه اش کنیم بگیم بودنش چقدر سود داره نبودنش چقدر ضرر داره،،،،) بعد یک کسی می‌آید از یک گوشه ای نمی‌دانیم این تفکر مال کجا هست، تحریک می‌کند مردم را آقا اگر این قرارداد امضا شود این کنوانسیون امضا بشه این گروه اقدام مالی اگر ما باهاش کار بکنیم اسلام از دست میرود، کدام اسلام از دست میره؟»

رئیس جمهور ارتجاع حسن روحانی هم چنین به زمینه سازی برای دو نرخه کردن بنزین پرداخت، اقدامی‌که به گفته کارشناسان فشار اقتصادی ناشی از آن به طور مضاعف روی دوش مردم سنگینی خواهد کرد. آنهم درشرایطی که از یارانه ۴۰۰میلیارد تومانی سوخت، تنها ده میلیارد آن سهم میلیون‌ها مردم محروم میشود و بخش عمده آن را قاچاقچیان و رانتخواران حکومتی به جیب می‌زنند. آخوند روحانی در زمینه سازی برای دونرخه کردن بنزین گفت:

«چه اشکالی داره که ما سوخت رو دو نرخه کنیم برای کسی که درست رانندگی میکنه و برای کسی که احتیاط نمی‌کنه. حالا توی کشور ما سوخت نرخ ثابت داره همیشه، توی دنیا که این جوری نیست، توی دنیا روز تعطیل سوخت یک نرخ داره، روز کار یه نرخ داره، موقع شلوغی یک نرخ داره. نرخ‌ها روز به روز، ساعتی، شما باید نگاه کنی به پمپ بنزین میرسی که الان بنزین چنده، این نیست که دیروز بنزین چند بوده. حالا این جا ما عادت کردیم به یک قیمت فیکس و ثابت و…»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.