اعتراف آخوند جنایتکار علم‌الهدا نماینده خامنه‌ای در مشهد به موقعیت شکست‌خورده خامنه‌ای در میان باندهای حکومتی

12

آخوند علم الهدی نماینده و امام جمعه خامنه‌ای در مشهد با استیصال و هراس از بالا گرفتن بحران راس نظام آخوندی و بالا گرفتن اعتراض‌ها نسبت به سیاست‌های خامنه ای، به شکست و بن بست گریبانگر نظام ولایت فقیه اذعان کرد و ضمن شلاق کش کردن رئیس جمهور ارتجاع برسر فیلترینگ تلگرام، گفت:

آخوند علم الهدی جنایتکار:

«بر خلاف فرمان رهبر عمل می‌کنند بعد به نتیجه نمیرسند، به شکست مبتلا میشن، شکست رو فرافکنی می‌کنند گوشه کنار زمزمه می‌کنند به گردن رهبر بیندازند، بابا مشکلات اقتصادی مال کیه!!

مشکلات رو رهبر ایجاد کرد! رهبر که ۴ ساله میگه اقتصاد مقاومتی و شما عمل ن‌می‌کنید اقتصاد مقاومتی عمل کردید و دچار مشکل شدید یا ترک کردید دچار مشکل شدید اگر ترک کردید دچار مشکل شدید که این مشکلات اقتصادی به رهبری کاری نداره چرا به گردن رهبری می‌اندازیدهر قدمی می‌خواهند بردارند اضطرار پیدا می‌کنند و خودشون ن‌می‌توانند خلاف حرف‌های قبلی شون هست خلاف مطالب قبلی شون است این رو گردن رهبری بیندازند.

…. حالا به این نتیجه رسیدید باید فیلتر کنید آنوقت این رو به گردن رهبری می‌خواهید بیندازید که رهبر گفته فیلتر کنیدخودتون به این نتیجه رسیدید، خوب خیلی ممنون، خیلی متشکر بعد از ۴ سال هم به این نتیجه برسید عمل کنید باز هم متشکریم ما اما بیخودی یک چیزی که حالا یک روزی گفتید دست ما روی دکمه فیلتر هیچ زمان نخواهد رفت حالا مجبور شدید این رو به رهبری فرافکنی نکنید»

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here