اعتراف آخوند بی‌وطن حسن روحانی به اینکه نظام آخوندی در دورقبلی مذاکرات اتمی از امریکا تضمین سرپا ماندن خود را گرفته بود!

105
روحانی در هند

آخوند روحانی رئیس جمهور ولایت‌فقیه طی سخنانی در هند، اذعان کرد که دولت قبلی آمریکا در جریان مذاکرات اتمی، برسرپا ماندن رژیم آخوندی را تضمین کرده بود. 

وی با ابراز ناراحتی از اینکه با تغییر دولت در آمریکا تضمین حفظ رژیم ولایت فقیه دچار خدشه شده است، تلویحاً آن را نقض برجام دانست: 

«وزیر خارجه اونها آمد به صراحت گفت ما قبل اشتباه کردیم امروز اشتباه می‌کنیم، رئیس جمهور او صریح نوشت به مقامات ما که ما برای همیشه توبه کردیم … و هیچ وقت ما دیگر به فکر سرنگونی نظام شما و انقلاب شما نیستیم دو مرتبه فرد جدیدی در اون جا حاکم می‌شود و هوس گذشته بر سر او میزند… 

ما بعنوان ایرانی ما بعنوان کسی که بر پیمانهای خودمون در تاریخ همیشه پایبند ماندیم تا روزی که دیگران نقض نکرده‌اند ما برجام را نقض نخواهیم کرد»

رئیس جمهور رژیم ضد ایرانی آخوندها در جریان سفر خود به هند، اداره بخشی از چهابهار را به هند واگذار کرد و خواهان به رسمیت شناختن حق وتو برای هند در شورای امنیت شد:

«سیاست خارجی امروز بر مبنای قدرته بر مبنای زوره مثالش می‌خواهید؟ مثال حق وتوست، چرا هندوستان با یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون حق وتو نداره؟ و چرا آمریکا حق وتو داره؟ …»

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here