اعترافات اعضای مجلس رژیم آخوندی به گسترش موج اعتراضات

318

به دنبال حرکت‌های اعتراضی اقشار به‌جان‌آمده مردم علیه چپاول و ستم رژیم آخوندی در تهران، اهواز، خرمشهر، نورآباد فارس، اراک، کنگان، خور، بیابانک، یاسوج و میبد، مجلس ارتجاع نیز به غارت و چپاول مردم توسط نظام آخوندی اذعان کرد:

حسن‌پور بیگلری عضو مجلس ارتجاع در مورد لایحه سرکوبگرانه مجلس رژیم برای جریمه و زندانی کردن حاشیه نشینان دراستفاده غیرمجاز از آب و برق گفت:

همه ما آنروز بحث این بود که بیاییم برای محرومین خانه بسازیم امروز بیاییم بگیم آب و برق شون رو قطع نکردند اونهارو زندان بکنیم

‌ لاهوتی عضو دیگر مجلس نیز اذعان کرد:

۱۱میلیون حاشیه نشین امروز شما در کشور دارید که با این پدیده برید یک لایحه بیارید تو مجلس یک طرح بیارید در مجلس ما با پدیده ۱۱میلیون حاشیه نشینی که امروز تنها معظل آب و برق و گاز نیست و معضلات دیگری رو برای کشور فراهم کرده ما در هر صورت چگونه این پدیده رو باید حل بکنیم؟

چه کار واقعاً اشتباه و وحشتناکیه هر کسی یک خطایی رو در کشور میخواد مرتکب بشه فوری می‌گیم آقا یک حبسی بهش بدیم بابا ما باید الآن زندان زدایی بکنیم ما در هر صورت تعداد زندانیهای ما رو باید در کشور کم بکنیم هر جرمی که در داخل کشور هر کسی رو به هر شکلی مرتکب میشه یکی از بندهایی رو که ما برایش می‌آریم زندان است شما این آثار زندان رفتنها رو آثار زندان فرستادن ها رو که یک قاضی الآن بر اساس قانونی که بنده و جنابعالی تصویب می‌کنیم مجبوره اون فرد رو بفرسته بر حسب قانون زندان خب شما واقعاً معضلات و آثار منفی و طبعات منفی و آثار اجتماعی‌اش شما فکر کردید.

یوسفیان ملا عضو دیگر مجلس ارتجاع نیز در مورد بحران بیکاری در ایران گفت:

مشکل کشور الآن مشکل اشتغال است. مراجعاتی که ما در روز داریم شاید بالغ بر ۸۰در صد شاید ۹۰درصد عزیزانی که مراجعه می‌کنند میگند ما کار میخوایم شغل میخوایم. میگن آقا یک واحد تولیدی که ده میلیارد سرمایه‌گذاری شده جنسی که تولید کرده و به بازار عرضه می‌کنه بلافاصله پولش برنمی گرده. باید بانکها ۵۰۰میلیون ۳۰۰میلیون به اینها تنخواه گردان بدند تا مواد اولیه بخرند تا مزد کارگر را بدند تنخواه گردان نمیاد نتیجه این میشه بسیاری از افراد میان دم مجلس دم استانداریها، میگند ما شش ماه حقوق نگرفتیم سه ماه حقوق نگرفتیم این مال همان نداشتن پشتیبانی است.

داود محمدی عضو مجلس ارتجاع به ناکارآمدی نهادهای وابسته به دولت و ولی‌فقیه ارتجاع، در احقاق حقوق کارگران اذعان کرد:

کارگران نجیب و زحمتکش حدود ۵۰شرکت کارخانجات استان واقعاً به تنگ آمده‌اند و کارد به استخوانها آنها رسیده و بیش از دو تا ۳۰ماه است که حقوق حقه خودشون رو دریافت نکردن، بارها در مقابل دفاتر ائمه جمعه، استانداری و مجلس شورای اسلامی تجمع کردند، ولی با کمال تأسف تلاشهای آنها تاکنون به جایی نرسیده.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here