اعتراض غارت‌شدگان، معلمان و دانشجویان علیه نظام دزد و بیدادگر آخوندی

5

روز پنجشنبه سهامداران پدیده شاندیز در اعتراض به چهار سال بلاتکلیفی در مقابل ساختمان دادستانی رژیم در مشهد تجمع کردند. آنها خواستار انحلال و به مزایده گذاشتن پدیده شاندیز شدند. روی یکی از بنرهایی که در دست تجمع کنندگان بود، نوشته شده بود:

۳۰۰۰۰ کارگر بیمه شده در پروژه پدیده شاندیز بیکار گردیده و دادستان خراسان رضوی باعث تشدید بحران بیکاری در کل کشور شده است. جوابگوی این ظلم کیست؟ آیا فریادرسی هست؟»

روز پنجشنبه ۲۳فروردین۹۷ معلمان خرید خدمات شهرستان‌های قلعه گنج و رودبار جنوب (واقع در استان کرمان) که یک سال حقوق نگرفته‌‌اند، در مقابل استانداری رژیم در کرمان تجمع اعتراضی برگزار کردند.

روز پنج‌شنبه۲۳فروردین‌ماه جمعی از دانشجویان دانشگاه شیراز در اعتراض به اخراج یکی از استادان دانشگاه توسط عوامل حکومتی دست به تجمع زدند.آن‌ها چندین پلاکارد در دست گرفته بودند که بر روی یکی از ‌آن‌ها نوشته بود: «تلاش و علم و دانش اخراج شده جوابش» و روی پلاکارد دیگري نوشته بود: «نه به اخراج مغزها».

روز چهارشنبه کارگران اخراجی پالایشگاه ایلام در یک حرکت اعتراضی با پهن کردن یک سفره خالی در مقابل درب ورودی این پالایشگاه، فقر و محرومیت خود تحت حاکمیت چپاولگر آخوندی را به نمایش گذاشتند.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here