اعتراضات کارگران، کشاورزان، غارت شدگان و سایر اقشار تحت‌ستم آخوندها از چپاولگری و بیداد نظام ولایت‌فقیه

7

کارگران زحمتکش شرکت فولاد قزوین روز پنجشنبه در اعتراض به پرداخت نشدن حقوق و بیمه از سال ۹۶ ، مقابل درب این شرکت تجمع کردند.

کارکنان بومی شرکت پتروشیمی ایلام، در اعتراض به استخدام افراد غیربومی و عوامل رژیم در پتروشیمی اعتصاب کردند. مردم منطقه در پشتیبانی از اعتصاب کنندگان، تجمع اعتراضی برگزار شد.

جمعی از غارت‌شدگان خشمگین مؤسسه کاسپین در کرمان در اعتراض به چپاول سپرده‌های خود توسط این مؤسسه متعلق به سپاه پاسداران مقابل شعبه موسوم به بسیج این مؤسسه در کرمان دست به تجمع زدند. معترضین خشمناک داخل ساختمان این مؤسسه را به هم ریختند و این شعبه را تعطیل کردند.

غارت شدگان آرمان وحدت اهواز روز پنجشنبه ۶ اردیبهشت در مقابل موسسه ملل تجمع کردند و در یک اقدام اعتراضی نسبت به غارت اموالشان، درب این موسسه غارتگر وابسته به رژیم آخوندی را بستند.

ساکنین روستای گردیک در ارومیه روز چهارشنبه در اعتراض به استخراج معدن خاک سفید توسط یکی از عوامل رژیم آخوندی کانکس‌های این معدن را به آتش کشیدند. پس از آتش زدن کانکس‌های معدن، مأموران اطلاعاتی و امنیتی رژیم آخوندی وحشیانه به این روستا یورش بردند و ۱۷ تن از ساکنین این روستا را بازداشت کردند.

کارگران شهرداری مریوان در اعتراض به مشکلات معیشتی و عدم دریافت حقوق خود؛ اعتصاب کردند.

مالکین شهرک کوثر یک هشتگرد (استان البرز) در مقابل ساختمان راه و شهر سازی رژیم تجمع اعتراضی برگزار کردند.

جمعی از ساکنان روستای محروم ابوهاون از توابع بخش باوی شهرستان اهواز برای دومین بار در اعتراض به نداشتن برق و آب آشامیدنی، مقابل استانداری رژیم در اهواز تجمع کردند.

جمعی از کارگران نانوایی‌های قم روز چهارشنبه در اعتراض به عدم افزایش حقوق خود طی ۷سال گذشته و شرایط سخت کاری مقابل استانداری رژیم در این شهر تجمع کردند.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here