اعتراضات مردمی در سراسر میهن، پنجمین دور اعتصاب کامیونداران

9
پنجمین دور اعتصاب کامیونداران

روز جمعه هفتم دیماه، هفتمین روز اعتصاب کامیونداران در شهرهای مختلف ادامه یافت. رانندگان کامیون و خودروهای سنگین در شهرهای ارومیه، بافت، همدان، کرمانشاه، اراک، بندرعباس، شهرکرد، ماهدشت، عسلویه و زرند به اعتصاب خود ادامه دادند.

اعتصاب کامیونداران تاکنون در ۵۱ شهر از ۲۵ استان گسترش یافته است.

کشاورزان ورزنه روز جمعه ۷ دی ماه بمنظور گرفتن حقابه شان برای هفتمین روز به تجمع و تظاهرات خود در خیابان‌های شهر ادامه دادند. در این تظاهرات اعتراضی کشاورزان خوراسگان نیز حضور داشتند.

روز پنجشنبه ۶ دی ماه، بستگان شهید راه آزادی حسین رضا قلخانباز که در جریان قیام دی ماه ۱۳۹۶ به شهادت رسید در شهر تویسرکان اقدام به برگزاری مراسم سالگرد برای او کردند. اما ماموران سپاه پاسداران رژیم در تویسرکان با یورش به منزل خانواده این شهید، مراسم را برهم زده و چند تن از اقوام او را دستگیر کردند.

روز پنجشنبه ۶ دیماه مراسم بزرگداشت شهید قیام دی ماه ۹۶ حمزه لشنی در شهر دورود بر مزار این شهید و نیز در منزل پدری‌اش برگزار شد..

این مراسم در حالی برگزار شد که ماموران سفله و اوباش خامنه ای هر دو مراسم را تحت کنترل داشتند تا مانع پیوستن مردم و جوانان دورود به خانواده و بستگان شهید برای بزرگداشت یاد او بشوند

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here