سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

جراحت شدید سلیمانی‌و کشته شدن شمار زیادی از سرتیپ پاسدارها در سوریه

0 22

اطلاعیه-کمیسیون امنیت و ضد تروریسم شورای ملی مقاومت : جراحت شدید سلیمانی سرکرده نیروی قدس و کشته شدن شمار زیادی از سرتیپ پاسدارها در سوریه

بر اساس گزارش‌های رسیده از درون سپاه پاسداران، پاسدار قاسم سلیمانی سرکرده جنایتکار نیروی تروریستی قدس دو هفته پیش در جبهه جنوبی حلب از چند نقطه ازجمله سر به خاطر اصابت ترکش به‌شدت مجروح شده است. خودروی قاسم سلیمانی که بر عملیات پاسداران و دیگر نیروهای مزدور نظارت می‌کرد، توسط ارتش آزاد سوریه مورد آتشباری قرار گرفت.

براثر شدت جراحت‌های وارده او بلافاصله توسط هلی‌کوپتر پاسداران به دمشق برده شد و پس از معالجات اولیه به تهران انتقال یافت و در بیمارستان موسوم به« بقیه‌الله» متعلق به سپاه پاسداران در خیابان ملاصدرای تهران بستری شد و تاکنون حداقل دو بار مورد عمل جراحی قرارگرفته است. وی در طبقه هفتم این بیمارستان، در بخش مراقبت‌های ویژه (بخشC7 ) بستری و ممنوع‌الملاقات است. گروه پزشکان جراح به ریاست دکتر غلامرضا فرزانگان متخصص اعصاب و مغز بر وضعیت او نظارت دارند، دکتر علیرضا جلالی رئیس بیمارستان بقیه‌الله به‌طور مستقیم وضعیت سلیمانی را دنبال می‌کند. رئیس بخش C7 دکتر امیر داوودی است و پاسدار شیخی رئیس هماهنگ‌کننده بخش C7 است.

حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران، مقررات شدیدی را برای جلوگیری از درز اطلاعات مربوط به مجروح شدن قاسم سلیمانی اعمال می‌کند و کلیه پرسنل بیمارستان را از هرگونه پاسخگویی نسبت به وضعیت او منع کرده است. رژیم آخوندی نگران است که خبر مجروح شدن پاسدار سلیمانی باعث شود که پاسداران و شبه‌نظامیان جنایتکار در سوریه روحیه خود را به‌طور کامل از دست بدهند. پاسداران هم‌اکنون نیز در اثر تلفات گسترده‌یی که در دو ماه گذشته در سوریه متحمل شده‌اند وحشت‌زده و نگران‌اند.

در حالی که انقلاب مردم سوریه به‌زودی وارد ششمین سال خود می‌شود، خامنه‌ای ولی‌فقیه رژیم آخوندی و سپاه پاسداران به‌رغم به کار گرفتن تمامی امکانات نظامی، اقتصادی و سیاسی در جنگ با مردم و انقلاب سوریه، با شکست‌های پیاپی مواجه شده و همه‌روزه اجساد شماری از پاسداران به شهرهای مختلف ایران منتقل می‌شود و اجساد شمار دیگری در مناطق آزادشده سوریه برجای می‌ماند. شکست‌های پی‌درپی که از اواخر سال ۱۳۹۳روند صعودی به خود گرفته است رژیم آخوندی را ناگزیر کرد که برای جلوگیری از سقوط سریع اسد به روسیه متوسل شود. با این خیال باطل که زیر آتش هوایی روسیه پاسداران و شبه‌نظامیان مزدور مانند حزب‌الله و شبه‌نظامیان عراقی و اجیرشدگان افغانی و پاکستانی به کمک بقایای ارتش اسد قادر به در هم شکستن انقلاب سوریه خواهند بود. اما پس از سنگین‌ترین بمباران‌ها و کشتار هزاران شهروند غیرنظامی در دو ماه گذشته، رژیم آخوندی چیزی جز افزایش بی‌سابقه اجساد پاسداران ازجمله شمار زیادی از سرتیپ پاسداران به دست نیاورده است.

شورای ملی مقاومت ایران

کمیسیون امنیت و ضد تروریسم

۷ آذر ۱۳۹۴ (۲۸نوامبر۲۰۱۵)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.