سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

اطلاعیه- پنجمین روز اعتصاب بازاریان تهران

0 29

قیام ایران-شماره ۱۸۳  

روزپنجشنبه۷تیر(۲۸ژوئن)، بازارهای طلافروشها، سبزه میدان، کفاش ها، پارچه فروش ها، آهن فروشان (شادآباد) و بازار سلطانی و بازار فروش لوازم یدکی و کسبه خیابان امینی برای پنجمین روز به اعتصاب ادامه دادند.

صبح پنجشنبه پاسدار حسین اشتری سرکرده جنایتکار نیروی انتظامی در هراس از گسترش این حرکت اعتراضی و برای کنترل اوضاع به بازار رفته بود. فضای خیابانهای جمهوری و لاله زار و چهار راه سیروس به شدت امنیتی است. تعداد زیادی از آدمکشان لباس شخصی در میان گارد ضدشورش هستند. گله هایی از نیروهای سرکوبگر به سمت بازار رفتند. آنها به شدت روی فیلمبرداری و استفاده از دوربین تلفن‌های همراه حساس هستند.

ادامه اعتصاب در حالی است که روز گذشته گارد ضد شورش و آدمکشان لباس شخصی و دیگر نیروهای سرکوبگر با آتش زدن اموال بازاریان و موتورهای مردم و ضرب و شتم شدید جوانان و دستگیری شمار زیادی از معترضان و با ایجاد جو رعب وحشت تلاش کردند از ادامه اعتصاب و اعتراض جلوگیری کنند. صادق لاریجانی رئیس قضاییه آخوندها و جعفری دولت آبادی دادستان جنایتکار تهران عاملان «آشوبهای» تهران و «اخلالگران در نظام اقتصادی» کشور را به برخورد قاطع و اعدام تهدید کردند.

روزهای سه شنبه و چهارشنبه صدها تن از بستگان بازداشت شدگان با تجمع در مقابل زندان اوین خواستار آزادی فرزندان و بستگان خود شدند. مأموران رژیم مطابق روال همیشگی حضور این افراد در زندان را منکر می شوند و از پاسخگویی طفره می‌روند.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۷تیر ۱۳۹۷ (۲۸ژوئن ۲۰۱۸)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.