سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

اطلاعیه مشترک حزب رادیکال ایتالیا و انجمن حقوق بشری به‌قابیل دست نزنید درباره نامه جولیو ترتزی به‌وزیرخارجه بلژیک ۱۱ژوئیه ۲۰۱۸

0 26

رژیم ایران و دیپلمات آن در وین در سوء قصد تروریستی

علیه گردهمایی مقاومت ایران درگیر بوده است

حضور ماموران اطلاعاتی در سفارت رژیم ایران در رم

را مورد بازبینی قرار دهید

جولیو ترتزی وزیر خارجه پیشین ایتالیا ازسوی هیئت ایتالیایی شرکت کننده در گردهمایی بزرگ مقاومت ایران در پاریس، طی نامه ای به‌وزیر خارجه بلژیک حمایت خود را از اقدام صورت گرفته مبنی بر فاصله گرفتن از سیاست مماشات در مقابل رژیم ایران اعلام و قدردانی خود را از انجام تحقیقاتی که منجر به‌کشف سوء قصد تروریستی علیه گردهمایی پاریس شد ابراز داشت.

در گردهمایی پاریس هیئتی متشکل از بیش از ۲۰تن از پارلمانترها، اعضای شورای استان، شهرداران و فعالان حقوق بشر ایتالیایی که بسیاری از آنها در حزب رادیکال و انجمن به‌قابیل دست نزنید عضو هستند و یک هیات قوی ایتالیایی به‌ریاست جولیو ترتزی وزیر خارجه پیشین ایتالیا حضور داشتند.

در جریان تحقیقات مربوط به‌سوء قصد تروریستی علیه این گردهمایی، اسدالله اسدی یک دیپلمات رژیم ایران که مشخص شد عضو سرویس‌های مخفی در سفارت این رژیم در وین بوده دستگیر شد او مغز متفکر حمله بوده است.

از ماه‌ها قبل مقاومت ایران طرح‌ها، برنامه‌ها و عملیات گسترده آخوندهای حاکم بر ایران علیه مقاومت ایران در آلبانی، آلمان و امریکا را افشا کرده بود. امروز تحقیقات نشان می دهد که رژیم ایران درگیر این اقدامات تروریستی بوده است.

مماشات هرگز شیوه درست برخورد با رژیم‌های مستبد نبوده است. به‌این خاطر بایستی اروپا سیاست خودرا در رابطه با ایران را مورد بازبینی قرار دهد و از طرفی بازبینی حضور ماموران وزارت اطلاعات رژیم ایران و نیروی قدس در سفارت رژیم در رم ضروری و فوری است

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.