سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

اطلاعیه -قیام مردم و جوانان دلیر برازجان در اعتراض به بی آبی

0 9

-قیام ایران- شماره ۱۸۵

غروب روز شنبه ۱۶تیر (۷ژوییه) مردم و جوانان دلیر برازجان (استان بوشهر) در اعتراض به چهار روز قطع آب آشامیدنی و بی اعتنایی کارگزاران فاسد و سرکوبگر رژیم به وضعیت فاجعه بار معیشت مردم این شهر دست به تظاهرات زدند.

تظاهرات مردم که از میدان بیمارستان شهر شروع شد، تا آخرین ساعات شب ادامه یافت. آنها شعار می‌دادند: مرگ بر دیکتاتور؛ دشمن ما همینجاست دروغ میگن آمریکاست؛ سوریه را رها کن فکری به‌حال ما کن؛ دولت بی لیاقت نمی‌خواهیم نمی‌خواهیم؛ نترسید نترسید، ما همه با هم هستیم؛ نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران؛ یک اختلاس کم بشه مشکل ما حل می‌شه؛ دشستانی می‌میرد ذلت نمی‌پذیرد؛ یک دزدی هم کم بشه، مشکل ما حل می‌شه.

کارگزاران رژیم با وعده های توخالی در صدد پراکنده ساختن مردم و فرونشاندن خشم آنها بودند. اما مردم آنها را هو کرده و شعار می دادند:‌دروغه دروغه. نماینده خامنه ای و امام جمعه جنایتکار در هراس از بالا گرفتن قیام مردم از صحنه گریخت.

بر اثر سیاستهای وطن فروشانه و ویرانگر آخوندها بسیاری از شهرهای کشور در گرمای سوزان تابستان به‌خاطر بی آبی در شرایطی بسیار وخیم به‌سر می برند. هفته قبل خرمشهر و دیگر شهرهای خوزستان در اعتراض به محرومیت از آب شرب دست به تظاهرات گسترده یی زدند.

به گفته شاهین پاکروح از معاونان شرکت مهندسی آب و فاضلاب رژیم در تابستان امسال ۳۳۴شهر در معرض تنش آبی قرار خواهند داشت که از این تعداد ۱۰۷شهر در وضعیت قرمز قرار دارند و پیش‌بینی می‌شود که استان‌های اصفهان, کرمان, فارس, خراسان رضوی و سیستان و بلوچستان با بحران شدیدتری مواجه باشند (خبرگزاری سپاه پاسداران-تسنیم،۴ اردیبهشت).

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۱۷تیر ۱۳۹۷ (۸ژوییه ۲۰۱۸)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.