سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

اطلاعیه -خیزش مردم تهران با شعارهای مرگ بر خامنه ای، مرگ بر دیکتاتور

0 13

قیام ایران-شماره ۱۹۸

غروب روز جمعه چهار راه ولی عصر و پارک دانشجو در تهران صحنه تظاهرات مردم و رویارویی آنان با نیروهای سرکوبگری بود که به آنان تهاجم کرده بودند.

در ولی عصر جوانان دلیر به‌رغم حضور گسترده نیروهای انتظامی و اطلاعاتی و لباس شخصی‌های جنایتکار با شعار مرگ بر دیکتاتور، ایرانی داد بزن، حقت را فریاد بزن؛ به تظاهرات پرداختند. آنها با فریادهای بیشرف بیشرف با مزدورانی که با حمله و هجوم به جمعیت در صدد پراکنده ساختن آنها و جلوگیری از گسترش اعتراضات بودند، مقابله کردند.

در پارک دانشجو بین جوانان معترض و آدمکشان لباس شخصی درگیری و جنگ و گریز رخ داد. مزدوران معترضان را به شدت مورد ضرب و جرح قرار دادند و جوانان نیز به طور متقابل آنها را گوشمالی دادند.

پنجشنبه شب نیز نقاط مختلف تهران شاهد اعتراضات مردم به جان آمده و جوانان شجاع بود. در چهارراه ولیعصر و پارک دانشجو تظاهرات و درگیری با شعارهای مرگ بر خامنه ای، دشمن ما همینجاست دروغ می‌گن (می‌گویند) آمریکاست؛ توپ تانک فشفشه آخوند باید کشته شه (شود). در تئاتر شهر نیز حمله مزدوران به معترضان به درگیری کشیده شد. در قرچک زیباشهر تهران مردم با شعارهای ضد حکومتی به خیزش علیه نظام آخوندی برخاستند.

تظاهرات و اعتراضات مردمی علیه فاشیسم دینی حاکم بر ایران که از روز ۹مرداد شروع شد به شهرهای مختلف از جمله تهران، کرج، اشتهارد (استان البرز)، اصفهان، مشهد، شیراز، اهواز، اراک، شاهین شهر، نجف آباد، قهدریجان، کرمانشاه، همدان و اندیمشک گسترش یافته است.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۱۲ مرداد ۱۳۹۷ (۳ اوت ۲۰۱۸)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.