سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

اطلاعیه- ایران – روحانی: اظهارات هیستریک علیه مجاهدین، دفاع از جنگ‌افروزی و تروریسم و تأکید بر انباشت موشکهای‌بالستیک

0 13

آخوند روحانی رئیس جمهور ارتجاع در سخنرانی خود در مجلس ارتجاع در روز ۷آبان، خشم و وحشت خود از مجاهدین و مقاومت ایران را به نمایش گذاشت و از سوی دیگر بر ادامه مداخلات جنایتکارانه در کشورهای منطقه و برنامه تولید موشکهای بالستیک و ذخیره کردن آنها تأکید کرد.

وی گفت ”ما موشک را ساختیم، می سازیم، خواهیم ساخت … هر سلاحی از هر نوعی نیاز داشته باشیم در ساختن اون، در تولید اون، در انبار کردن اون و در زمان لازم برای دفاع خودمان از استفاده از اون تردید نخواهیم کرد“.

روحانی با وقاحت و دریدگی مدعی شد آمریکا ”امنیت سوریه“ و ”امنیت لبنان“ و ”امنیت عراق“ و ”ثبات و امنیت افغانستان“ را بهم زده و می خواست ”عراق را تجزیه کند“ اما این رژیم آخوندی بود که ”به کمک مردم عراق رفته، به کمک مردم سوریه رفته“ و نگذاشت ”تمامیت ارضی عراق خدشه دار بشود“.

علاوه بر دولت آمریکا، رهبران فرانسه، آلمان و انگلستان در هفته های گذشته بارها تأکید کرده اند که برنامه موشکی و مداخلات رژیم ایران در منطقه موضوع نگرانی جدی است و باید در هماهنگی با آمریکا با آن مقابله شود.

اظهارات روحانی درحالیست که هر روز جزییات بیشتری از روابط آخوندها با القاعده و داعش و طالبان و کمکهای مالی و لجستیکی رژیم به آنها برملا میشود. ایجاد و تقویت جریانهای تروریستی چه با باندرول سنی و چه باندرول شیعه توسط رژیم آخوندی و مشارکت مستقیم در کشتار مردم سوریه و عراق و یمن …. هیچ تردیدی باقی نگذاشته است که این رژیم عامل اصلی بحران و جنگی است که از سالها پیش منطقه را فرا گرفته است.

روحانی که نمی توانست سرخوردگی و خشمش را از استقبال مردمی از مجاهدین و مقاومت ایران پنهان کند بنحو مسخره ای مدعی شد که رژیم آخوندی مجاهدین را از کشور بیرون رانده و آمریکا به آنها پناه داده است. روز ۴آبان یک ”مقام امنیتی“ رژیم مجاهدین را عامل ”ایجاد اغتشاش و هرج و مرج در هفته آینده به مناسبت بزرگداشت“ کوروش معرفی کرد و گفت مجاهدین با ”به راه انداختن تجمع اعتراضی علیه مفاسد و مشکلات اقتصادی در کشور“ آنرا ”با طرح شعارهایی علیه نظام“ به انحراف می کشانند.

روحانی در ۲۰ و ۲۲مهر همزمان با اعلام سیاست جدید آمریکا خامنه ای را «حلقه اتصال دین و سیاست» خواند که «فرامین» او «مطاع» است و بنحو مشمئز کننده ای گفت سپاه «نه تنها محبوب ملت ایران بلکه محبوب مردم عراق هم است چون بغداد را نجات داده؛ محبوب کردهای عراق هم است چون اربیل را نجات داده؛ محبوب مردم دمشق و سوریه هم است چون دمشق را نجات داده؛ محبوب مردم لبنان هم است چون طرفدار حیثیت و استقلال لبنان بوده است“.

اظهارات اخیر روحانی به خوبی نشان میدهد داعیه های مدراسیون، اعتدال و میانه روی در رژیم ولایت فقیه تا چه اندازه مسخره و فریبکارانه است و به مجرد اینکه سیاست مماشات ضربه میخورد و سپاه پاسداران جنایتکارترین نیروی تاریخ ایران در لیست تروریستی قرار میگیرد ماسک میانه روی روحانی و ظریف هم به کنار رفته و مدافع سینه چاک پاسداران شده، جعفری سرکرده پاسداران و سلیمانی سرکرده تروریست ها را در آغوش می کشند.

مقاومت ایران تاکنون بارها اعلام کرده است که همه سردمداران رژیم از هر باندی که باشند در اعدام و شکنجه و قتل عام زندانیان سیاسی و جنگ کشتار در ایران و منطقه مسئولیت مستقیم دارند و باید در لیست های تروریستی و تحریم های بین المللی و بخاطر جنایت علیه بشریت در مقابل عدالت قرار گیرند.

                                                                                              دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

                                                                                               ۸ آبان ۱۳۹۶(۳۰ اکتبر ۲۰۱۷)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.