سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

اطلاعیهٌ کمیسیون امنیت و ضدتروریسم شورای ملی مقاومت – افشای یکی دیگر از دست اندرکاران توطئه‌های وزارت اطلاعات

0 24

پنج شنبه, ۰۶ خرداد ۱۳۷۸ ۱۸:۵۴

افشای یکی دیگر از دست اندرکاران توطئه‌های وزارت اطلاعات

به‌دنبال اطلاعیه مورخ ۱۲اردیبهشت۷۸ کمیسیون امنیت و ضدتروریسم شورای ملی مقاومت، پیرامون توطئه‌ها و صحنه‌سازیهای وزارت اطلاعات علیه مجاهدین و مقاومت ایران، کمیسیون امنیت اطلاعاتی پیرامون فعالیتهای یکی دیگر از دست‌اندرکاران این توطئه در آلمان را برملا می‌نماید. علی‌اکبر راستگو، یکی از مزدوران وزارت اطلاعات است که در توطئه‌های مختلف این ارگان پلید علیه مجاهدین در همدستی با کریم حقی، مزدور دیگر وزارت اطلاعات فعالیت دارد. علی‌اکبر راستگو علاوه بر ارتباطات تنگاتنگ با سفارت رژیم در بن، مستقیماً با بخش برون‌مرزی وزارت اطلاعات ارتباط دارد و رابط او فردی به‌نام تقوایی است که راستگو از طریق تلفن‌دستی وی با او ارتباط دارد و در مسافرتهای نوبه‌یی به تهران توسط وی توجیه می‌شود. علی‌اکبر راستگو که مأموریتهای اطلاعاتی و جاسوسی علیه پناهندگان ایرانی را در آلمان، زیر پوشش رانندگی تاکسی انجام می‌دهد، برای جلوگیری از لورفتن ارتباطاتش با مأموران اطلاعاتی رژیم، قرارهایش را با آنان در یک هتل در شهر گیسن (۶۰کیلومتری فرانکفورت)، اجرا می‌کند. وی هم‌چنین برای انجام یک سری تبادلات با مأموران رژیم، سفرهای متعددی به هامبورگ، کرفلد و هلند دارد.

لازم به یادآوری است که این مزدور از اواخر سال۷۴ در ارتباط مستقیم با سفارت رژیم در آلمان قرار گرفت. نشریهٌ ایران زمین شمارهٌ۱۵۰ (۱۶تیر۷۶)، اولین بار وی را افشا کرد. هم‌چنین نام وی در لیست عوامل وزارت اطلاعات در نشریهٌ مجاهد شمارهٌ۳۷۱(۸دی۷۶)، افشا شده است. علی‌اکبر راستگو در اولین دیدارش با مأموران وزارت اطلاعات در سفارت رژیم در بن، ۸صفحه اطلاعات در اختیار رژیم قرار داد و مورد اعتماد وزارت اطلاعات قرار گرفت. پس از آن با پاسپورت دریافتی از سفارت رژیم به‌همراه یکی از دیپلومات‌ــ‌تروریستهای سفارت، به‌نام عباسی، به‌ایران می‌رود. عباسی یکی از دودیپلومات تروریست رژیم در آلمان بود که به‌دلیل دست‌داشتن در توطئهٌ تروریستی علیه رئیس‌جمهور برگزیدهٌ مقاومت درجریان برگزاری اجتماع ایرانیان در دورتموند آلمان، از این کشور اخراج شد. علی‌اکبر راستگو در این سفر به‌مدت ۲هفته در ایران بوده که طی یک هفته در یکی از خانه‌های وزارت اطلاعات، پس از تخلیهٌ اطلاعاتی، تحت آموزشهای اطلاعاتی قرار می‌گیرد. در بازگشت به‌کلن، راستگو به ایرانیانی که وی را می‌شناختند، می‌گوید «برای تعطیلات به‌ایتالیا رفته بودم»، وی هم‌چنین در بازگشت از ایران مقادیر زیادی از اطلاعیه‌ها و کتابهای بریده‌مزدورانی مانند شمس‌حائری را که توسط وزارت اطلاعات چاپ شده، به‌همراه می‌آورد. راستگو هم‌چنین با یکی از مأموران وزارت اطلاعات در تهران به‌نام حجت‌الله بابایی‌حبیب‌آباد نیز در ارتباط می‌باشد. بابایی در مأموریتهایی که از طرف وزارت اطلاعات، زیر پوشش کار تجاری به آلمان می‌رود، در خانه راستگو اقامت می‌کند.

علی‌اکبر راستگو هم‌چنین در به‌اصطلاح سمینار وزارت اطلاعات در لس‌آنجلس در آبان۱۳۷۵ با نام مستعار بهمنیارسخنرانی کرد و در ملاقات گروهی از بریده مزدوران با نمایندهٌ عفو بین‌الملل که توسط خواجه‌نوری، عامل شناخته‌شدهٌ وزارت اطلاعات، در تیرماه۷۶، به‌منظور متهم‌نمودن مقاومت ایران به زندان و شکنجه اعضای خود، در فرانکفورت ترتیب داده شده بود، شرکت کرد.

علی‌اکبر راستگو، از دست‌اندرکاران تهیه جزوه‌یی به‌نام پیوند است که همراه با کریم حقی و تعدادی دیگر از مزدوران وزارت اطلاعات در آلمان و هلند این لجن‌نامه را تولید می‌کنند. گفته می‌شود راستگو قبلاً در پوشش یک مغازه پیتزافروشی در شهر کلن برای تأمین ارتباطاتش با وزارت اطلاعات و هم‌چنین صحافی و توزیع لجن‌نامهٌ پیوند استفاده می‌کرد که همان «دفتر کانون سیاسی ـ فرهنگی پیوند»! است که کریم حقی مزدور اکنون بعد از دوسال برای اولین‌بار مدعی شده که مجاهدین به آن تهاجم کرده‌اند!

کمیسیون امنیت و ضدتروریسم شورای ملی مقاومت با یادآوری این نکته که رژیم ضدبشری آخوندی در مرحلهٌ پایانی عمر خود، بیش از هر زمان دیگر خود را نیازمند توطئه علیه مقاومت ایران می‌داند، عموم هم میهنان را به افشا و طرد مزدوران وزارت اطلاعات فرامی‌خواند.

کمیسیون امنیت و ضد تروریسم

شورای ملی مقاومت ایران

۶خرداد۱۳۷۸

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.