استمرار اعتراضات کارگران، کشاورزان و دیگر مردم ستم‌دیده نسبت به نظام ضدملی آخوندی در جای‌جای میهن اشغال‌شده

12
تظاهرات ضد حکومت آخوندی خامنه ای در کازرون

کارگران فولادسازی ارومیه روز شنبه با پهن کردن سفره خالی در مقابل استانداری رژیم به پرداخت نشدن یکسال حقوق خود اعتراض کردند.

کارگران اخراجی فاز ۱۹ در ورودی این مجتمع در (عسلویه) را مسدود کرده و اجازه هیچ ترددی را به ندادند.

آنها خواهان باز گشت به کار هستند و به استخدام نیروهای غیر بومی بجای مردم بومی این منطقه اعتراض دارند.

خانواده‌های قربانیان سانحه هوایی تهران ـ یاسوج در اعتراض به کندی کار جستجو و پیدا نشدن پیکرهای مسافران و مشخص نشدن علت این حادثه آنهم پس از گذشت۲ ماه مقابل ستاد مدیریت بحران رژیم در تهران تجمع کردند.

 

کشاورزان خشمگین دهستان شاتور در استان اصفهان برای سومین بار تاسیسات پمپاژ زاینده رود را تخریب کردند. کشاورزان معترض این بار ۵ شیرفلکه آب پمپاژ زاینده رود که آب را به مسیرهایی بجز مسیر کشاورزی پمپاژ می‌کرد، تخریب کردند.

مردم ماکو در استان آذربایجان غربی روز جمعه با تجمع و بستن خیابان‌های اصلی به افزایش هزینه عوارض خروج اعتراض کردند. مردم شهر مرزی بازرگان از توابع ماکو نیز روز پنجشنبه دست به اعتراض زدند و خیابان اصلی این شهر را بستند. آنها نیز در اعتراض به افزایش هزینه گمرکی و افزایش عوارض خروجی در گمرک بازرگان تجمع کردند.

امام جمعه خامنه‌ای در کازرون درباره اعتراضات گسترده در این شهر با وحشت از آن‌چه تحریک گروه‌های معاند می‌نامید گفت: در آشوب‌هایی که در دی ماه اتفاق افتاد، افرادی دستگیر شدند که از شهرهای دیگر با تحریک گروه‌های معاند آمده بودند که ما باید برای جلوگیری از سوءاستفاده دشمن، این موضوع را مورد توجه قرار دهیم. 

وی افزود: در کشور ما دشمنان کمین کرده‌اند و نباید غفلت بورزیم. 

این درحالی بود که مردم خشمگین کازرون در خیزش خود شعار می‌دادند:

– «وای به روزی که مسلح شویم!» 

– «می‌کشم، می‌کشم، آن‌که خیانت کند!»

– «دشمن ما همین‌جاست! همه‌اش میگن امریکاست»

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here