سايت ايران افشاگر، دربرگيرنده اخبار، مقالات و افشاگري ها مقاومت ايران

استقبال دولت امریکا از تصمیم فرانسه برای معلق کردن سفرهای دیپلماتیکش به ایران

0 33

برایان هوک هماهنگ کننده گروه اقدام ایران:

متحد بزرگ ما فرانسه، تمامی سفرهای دیپلماتیک

غیرضروری به تهران را به خاطر نقش رژیم ایران در توطئه 

علیه گردهمایی اپوزیسیون معلق کرده است

ما به فرانسه بخاطر این گام تبریک می‌گوییم

و امیدواریم اقدامات بیشتری توسط تمامی‌کشورها 

برای حفاظت از امنیت خودشان صورت گیرد

در ماه ژوئیه، یک دیپلمات ایرانی مستقر در وین بخاطر دادن مواد منفجره به تروریست‌ها که دنبال بمبگذاری در یک گردهمآیی سیاسی در پاریس بودند، دستگیر شد.

دستگیری یک دیپلمات تروریست در ا لمان

در حالیکه رژیم تلاش دارد اروپا را متقاعد سازد که در توافق اتمی باقی بماند، بصورت مخفیانه طرح حملات تروریستی را در قلب اروپا می‌ریزد. ما با شنیدن اخبار امروز صبح قوت قلب گرفتیم که متحد بزرگ ما فرانسه، بصورت نامحدودی تمامی سفرهای دیپلماتیک غیرضروری به تهران را بخاطر نقش رژیم ایران در این توطئه معلق کرده است. این از آن جنس اقداماتی است که پرزیدنت ترامپ و وزیر پمپئو از آن استقبال می‌کنند. ما به فرانسه بخاطر این گام تبریک می‌گوییم و امیدواریم اقدامات بیشتری توسط تمامی‌کشورها برای حفاظت از امنیت خودشان صورت گیرد.

برایان هوک نماینده ویژه ایران در وزارتخارجه آمریکا در سخنان خود در بنیاد دفاع از دمکراسی‌ها افزود:

سوء مدیریت اقتصادی رژیم، کشور را در سراشیب سقوط قرار داده است. ارزش ریال طی سال گذشته بشدت پایین آمده، یک سوم جوانان ایرانی بیکار هستند، حالا یک سوم ایرانیان در فقر زندگی می‌کنند، حقوق پرداخت نشده به اعتصابات فراوان منجر شده است، کمبود سوخت و آب فراگیر است. و بجای بکارگیری ثروت تولید شده بواسطه برجام برای بهبود وضعیت مادی مردم، رژیم این ثروت را برای خودش برداشته است. و آنها این پول را برای جیب دیکتاتورها و تروریست‌ها استفاده می‌کنند…

صادق لاریجانی، رئیس قوه قضائیه ایران لااقل ۳۰۰ میلیون دلار دارایی دارد که از اختلاس اموال عمومی بدست آمده است. آخوندها سالیان خود را در لباس مذهب پیچیده‌اند اما مردم بی خبر را چاپیده‌اند.

خامنه ای یک صندوق سرمایه‌گذاری به ارزش ۹۵ میلیارد دلار در اختیار دارد که از آن برای سپاه پاسدارانش استفاده میکند.

برایان هوک افزود: رژیم سالانه ۷۰۰ میلیون دلار به حزب‌الله لبنان می‌دهد. حداقل ۱۶ میلیارد دلار در سوریه، عراق و یمن خرج کرده و در سال ۱۰۰ میلیون دلار به حماس و جهاد اسلامی، داده است.

رهبران این رژیم باید با تبعات دردناک خشونت‌هایشان، تصمیمات بد و فسادشان روبرو شوند.

کارزار فشار ما به افشای جریان درآمدهای کثیف رژیم، فعالیت‌های شریرانه، معاملات شیادانه و سرکوب ادامه خواهد یافت.

برایان هوک همچنین خاطرنشان کرد که هدف نهایی آمریکا رسیدن به ۱۲ خواسته اعلام شده از جانب وزیر خارجه این کشور برای تغییر رفتار رژیم است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.