استقبال از حکم دادگاه آلمان به استرداد اسدالله اسدی یک دیپلمات تروریست

43
اسدالله اسدی دیپلمات تروریست جمهوری اسلامی ایران - استرداد به بلژیک

استقبال از حکم دادگاه آلمان به استرداد اسدالله اسدی و ضرورت بستن سفارتها واخراج جاسوسان آخوندها

حمله به اجتماع ایرانیان در پاریس توسط خامنه ای، روحانی و ظریف تصویب شده بود

دادگاه عالی ایالتی در بامبرگ آلمان با استرداد اسدالله اسدی دیپلومات رژیم آخوندی به بلژیک موافقت کرد. اطلاعیه دادگاه تصریح نمود: «کلیه شرایط استرداد احراز شده و موانعی برای استرداد وجود ندارند»، متهم نمی تواند «به مصونیت دیپلوماتیک استناد کند» و «ادامه اجرای پروسه استرداد برعهده دادستانی کل در بامبرگ است».

به این ترتیب تلاشهای فشرده دیکتاتوری مذهبی و تروریستی حاکم بر ایران برای در بردن این دیپلومات تروریست که انفجار در گردهمایی بزرگ ایرانیان در پاریس در ۳۰ ژوئن را طراحی و سازماندهی کرده بود، با شکست مواجه شد. آخوندها از زمان دستگیری اسدی در آلمان در اول ژوییه ۲۰۱۸، با تهدید و تطمیع و فشار بر کشورهای اروپایی تمام تلاش خود را برای بازگرداندن او به اتریش و فراری دادنش از چنگال عدالت به عمل آورده بودند. اسدالله اسدی در سه دهه گذشته در ترور و جاسوسی و کشتار دست داشته است و سازمان مجاهدین خلق ایران سوابق مجرمانه و تروریستی او را از ۱۰سال پیش در عراق افشا کرده بود.

تصمیم به این جنایت بزرگ تروریستی در بالاترین سطح رژیم یعنی شورای عالی امنیت با حضور روحانی و ظریف اتخاذ شده و به تأیید خامنه‌ای رسیده بود. تلاشهای مذبوحانه رژیم ایران و لابی‌ها و متحدین رژیم برای اینکه این اقدام تروریستی را به محافل موهوم خودسر در درون رژیم نسبت دهند و باند روحانی یا شخص خامنه ای را تبرئه کنند، آن اندازه بی پایه است که با کمترین تحقیقاتی دروغ بودن آن برملا می‌شود.

با شروع قیام سراسری مردم ایران در دی ماه ۱۳۹۷ رژیم آخوندی راه نجات خود را در تشدید سرکوب و صدور تروریسم یافته است. دو توطئه شکست خورده حمله به مجاهدین در ماه مارس سال جاری در آلبانی و حمله به اجتماع ایرانیان در پاریس در ژوئن همین سال و دستگیری دو مأمور وزارت اطلاعات در آمریکا در ماه اوت که علیه مجاهدین مشغول جاسوسی بودند، از این شمار است.

مقاومت ایران ضمن استقبال از تصمیم حکم دادگاه عالی بامبرگ بر ضرورت سرعت بخشیدن به رسیدگی قضایی به پرونده بزرگترین پروژه تروریسم دولتی رژیم ایران در اروپا و فرمانده عملیاتی آن اسدالله اسدی و افشای کلیه جزییات آن تأکید می‌کند. پرونده تروریسم دولتی رژیم ایران باید به شورای امنیت ملل متحد ارجاع داده شود.

بی‌عملی در مقابل تروریسم افسارگسیخته ملایان که دیپلوماتهای رژیم به طور مستقیم در آن درگیر هستند، در را برای ادامه این جنایتها از سوی رژیم آخوندها باز می‌گذارد . لذا اتحادیه اروپا و عموم کشورهای اروپایی باید یک سیاست قاطع در پیش گیرند. اخراج کلیه مأموران اطلاعاتی رژیم چه آنهایی که در پوش دیپلوماتیک کار می‌کنند و چه آنهایی که تحت عنوان خبرنگار یا بازرگان یا در انجمنهای پوششی دیگر مشغول به کار هستند، از آن جمله است. سفارتها و نمایندگیها این رژیم باید تعطیل شود و سفیران اروپایی باید از ایران برگردانده شوند.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران

۹ مهر ۱۳۹۷ (اول اکتبر ۲۰۱۸)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here